Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Parówki "Szczęśliwa Siódemka" - nowość od firmy Peklimar

Firma Peklimar oferuje konsumentom nowy produkt - parówki "Szczęśliwa Siódemka" wytworzone wyłącznie z chudego mięsa wieprzowego.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 09-02-2010, 13:27

Dodatkowo producent zadbał o ograniczenie w składzie produktu zawartości tłuszczu i węglowodanów na korzyść wartościowego białka. Dlatego nowe parówki doskonale sprawdzą się zarówno w diecie osób dorosłych, jak i najmłodszych.

Nowe parówki „Szczęśliwa Siódemka" zostały zapakowane w folię utrzymaną w ciepłej, słonecznej kolorystyce. W opakowaniu „Szczęśliwej Siódemki" znajdziemy 7 parówek o łącznej wadze 260 gram.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Wyraźny logotyp marki Peklimar i wizerunek rodziny na opakowaniu mają sprawić, że produkt będzie wyróżniał się na półce w sklepie.

Z tyłu opakowania producent zamieścił etykietę z pełną informacją o składzie produktu, a także specjalną tabelę żywieniową z zawartością tłuszczu, białek i węglowodanów oraz liczbą kalorii w produkcie. Jako jedyna marka na rynku "Szczęśliwa Siódemka" na opakowaniach zamieściła również prosty system symboli rysunkowych z propozycją wykorzystania produktu w kuchni.

Parówki „Szczęśliwa Siódemka" Peklimar (260 g) w cenie ok. 3,99 zł / opakowanie dostępne są w handlu nowoczesnym i tradycyjnym na terenie całego kraju.

© Portal Spożywczy 2021-04-12 05:19:43