Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Leon w nowej promocji bawi, uczy i nagradza

Ruszyła promocja konsumencka marki Hortex LEON. Promocja pod hasłem „Konkurs Leona już w Internecie. Bawi i uczy najfajniej na świecie" jestwspierana w telewizji, Internecie oraz w postaci materiałów w punktach sprzedaży.

Aby wziąć w niej udział należy załogować się w interaktywnym serwisie WyspaLeona.pl. To projekt przygotowany przez firmę Hortex Holding S.A., to wirtualny, edukacyjny świat dla dzieci w wieku przed- i wczesnoszkolnym. Oparty na idei edutainmentu - czyli nauki poprzez zabawę - zawiera szereg edukacyjnych gier, zabaw i quizów, które wspomagają rozwój dziecka.

Uczestnicy konkursu, wpisując na stronie www.WyspaLeona.pl promocyjne kody z opakowań, zbierają naklejki do internetowych albumów. Uzupełnienie takiego albumu daje możliwość zdobycia wielu atrakcyjnych nagród, takich jak gry edukacyjne oraz encyklopedie wydawnictwa Siedmioróg.

Dzieci, które uzupełnią albumy i osiągną najwyższe wyniki w grach zamieszczonych w serwisie WyspaLeona.pl otrzymają konsolę Nintendo Wii. Codziennie do wygrania jest jedna konsola.

Promocja trwa od 15 marca do 31 maja 2010 r.

 

 © Portal Spożywczy 2021-08-02 14:50:38