Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Nowy najemca Turawa Park

Oferta Turawa Parku powiększyła się o nowy salon Empik. Będzie to kolejny sklep tej sieci w Opolu. Empik podpisał umowę najmu na lokal o powierzchni 240m2.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 13-01-2011, 14:34

Empik jest jedną z największych w Polsce firm zajmujących się dystrybucją prasy, sprzedażą książek i płyt, programów oraz gier komputerowych. Salony dysponują bogatym asortymentem z najważniejszych dziedzin kultury i rozrywki. Sieć prowadzi w Polsce ponad 150 salonów multimedialnych. Marka obecna na rynku od 60 lat (wcześniej jako Kluby Międzynarodowej Prasy i Książki), znalazła się w ścisłym finale Programu "Jakość obsługi 2008" i na liście 100 najbardziej przyjaznych firm w Polsce: Handel i Usługi.

Projekt Turawa Park, finansowany przez Standard Life Investments jest obecnie na etapie prac wykończeniowych. Otwarcie planowane jest 24 marca 2011 roku. Całkowita powierzchnia to ok. 40 000 m2. Inwestycja powstaje na terenie gminy Turawa, tuż koło północnej obwodnicy Opola.  Na terenie obiektu znajdzie się ok. 80 sklepów, restauracji oraz punktów usługowych. Dodatkowo, Inwestor sfinansował budowę połączenia z obwodnicą, które umożliwi szybkie i sprawne dotarcie do Centrum Opola. Całkowita wartość inwestycji jest szacowana na około 75 milionów euro.


Kluczowi najemcy Turawa Park to m.in.: Carrefour, Praktiker,  Super-Pharm, Rossmann, Sephora i CCC.

© Portal Spożywczy 2020-08-05 00:56:51