Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Kubica opuszcza OIOM. Na szybki powrót do zdrowia sportowca liczy m.in. FoodCare

Robert Kubica opuścił już oddział intensywnej opieki medycznej szpitala w Pietra Ligure - poinformował serwis TVN24. Na powrót do zdrowia znanego sportowca liczą nie tylko kibice, ale i przedsiębiorcy, w tym FoodCare.


Autor: portalspozywczy.pl, TVN24
Data: 10-02-2011, 13:17
Na przedłużenie kontraktu z Robertem Kubicą bardzo liczył prezes FoodCare

Kubica trafił na oddział ortopedyczny, gdzie będzie oczekiwał na dwie operacje: barku i prawej stopy. Odbędą się one w piątek - podał TVN24.

Przeczytaj o wypadku Roberta Kubicy

Właściciel Lotus Renault - Gerard Lopez ostrzegł, że trzeba się liczyć także z możliwością, że Kubica nie powróci więcej do wyścigów. Tymczasem prezes FoodCare Wiesław Włodarski bardzo liczy na szybki powrót do zdrowia znanego rajdowca. Jeszcze niedawno zapowiadał, że wkrótce zamierza podpisać kolejną umowę z Kubicą. W obecnych warunkach sytuacja się skomplikowała, jednak prezes Włodarski nie traci animuszu.

- Gorąco wierzę, że Robert Kubica, jako twardy zawodnik znów wróci za kierownicę - podkreśla. Na pytanie, czy FoodCare rozważa zmianę strategii i poszukiwanie nowej twarzy dla N-Gina, odpowiada nam: - W takim momencie odwrócić się od Roberta? To w moim odczuciu byłoby nieetyczne!

Zapowiada, że pozostaje w stałym kontakcie z menedżerem sportowca. - Podtrzymujemy naszą propozycję współpracy, jak tylko pojawi się możliwość podpisania umowy, na pewno będziemy do tego dążyć - zapowiada.

Czytaj także: FoodCare chce promować N-Gine z Robertem Kubicą jeszcze przed sezonem napojowym
Kubica rezygnuje ze współpracy z FoodCare?

© Portal Spożywczy 2020-06-02 07:30:58