Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Stella Pack wdraża system zarządzania dystrybucją ECOD

Koncern produkcyjny Stella Pack SA wdraża system zarządzania dystrybucją ECOD Dystrybucja w modelu SaaS (Software as a Service). Wdrożeniem i serwisem systemu zajmie się Comarch S.A. Nowy system pozwoli m.in. na optymalizację stanów magazynowych.

ECOD Dystrybucja to usługa skierowana do firm posługujących się zewnętrzną siecią dystrybucji. Pozwala na regularne i szybkie uzyskiwanie aktualnych informacji o sprzedaży z sieci dystrybucyjnej. - Umożliwia ona także optymalizację produkcji i stanów magazynowych zarówno po stronie producenta, jak i dystrybutora. ECOD Dystrybucja usprawnia również procesy logistyczne oraz obniża koszty magazynowania - mówi Jarosław Gaik, kierownik Działu IT Stella Pack SA.

ECOD Dystrybucja to już trzeci system autorstwa Comarch po ECOD Operator i ECOD Agent wdrażany w firmie Stella Pack S.A.

Firma Stella Pack to jeden z wiodących producentów worków na śmieci oraz lider rynku produktów  z mikrofibry i rękawic w Polsce. Spółka zatrudnia 500 pracowników, a jej obroty w 2007 r. wyniosły 105 mln zł.© Portal Spożywczy 2021-05-06 14:10:34