Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Rowerowa promocja napoju energetycznego Hools

W niedzielę 27 marca stok Ski&Sun w Świeradowie Zdroju zamienił się w najbardziej ekscytujące miejsce na downhillowej mapie Polski. A wszystko to za sprawą promocji nowego napoju energetycznego Hools, który był sponsorem tytularnym pierwszych takich zawodów rowerowych w Polsce.


Autor: portalspożywczy.pl
Data: 11-04-2011, 14:35

Zawody Hools Snow DH rozgrywane na trzykilometrowej trasie zgromadziły ponad 30 zapalonych zawodników, którzy na najbardziej stromych odcinkach przejazdu osiągali zawrotną prędkość powyżej 110km/h.

Na miejscu specjalnie na to wydarzenie wybudowano Strefę Energii Hools - namiot, w którym odbywał się sampling produktów i skąd wydobywaly się energetyczne dźwięki przy udziale dwóch pozytywnie nakręconych DJ-ów. Nie zabrakło również atrakcyjnych ambasadorek nowego napoju, które na terenie całego ośrodka zapraszały wszystkich przybyłych do degustacji, rozdając puszki z nowym zastrzykiem energii.

Hools towarzyszył gościom ośrodka Ski&Sun już od piątku. Nowego napoju mogli posmakować również uczestnicy dwóch pozostalych imprez: King of Village i Burton Spring Jam, podczas których w szranki stawali snowboardziści.

Pierwszy event promocyjny nowego napoju energetycznego Hools został zorganizowany we współpracy z krakowską agencją kreatywną Wallstreet.

© Portal Spożywczy 2021-04-12 08:22:09