Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Wielkie otwarcie Portu Wisła już 7 maja

W sobotę 7 maja na lewym brzegu Wisły w okolicach Cypla Czerniakowskiego zostanie oficjalnie otwarty „Port Wisła" - pierwsze w Warszawie plenerowe miasteczko dla całych rodzin łączące sport, kulturę i edukację, dostępne dla warszawiaków w sezonie wiosenno-letnim.

Z okazji otwarcia Portu odbędzie się pierwszy w Polsce koncert na żywo typu Silent Disco grupy Snowman, zakończony imprezą w tym samym stylu.

Ponadto każdy kto w tym dniu zdecyduje się odwiedzić Port będzie mógł bezpłatnie skorzystać z jego licznych atrakcji.

„Port Wisła" zlokalizowany na lewym brzegu Wisły przy ulicy Solec pomiędzy Mostami Poniatowskiego i Łazienkowskim to nowe miejsce na mapie Warszawy, zaprojektowane z myślą o dzieciach, młodzieży i dorosłych. Dzięki ratanowym meblom, wygodnym hamakom, palmom i drewnianym pomostom ułożonym na 600 tonach złocistego piasku miasteczko przypomina egzotyczną plażę. Odwiedzając Port będzie można skorzystać z basenu, fitness klubu, ścianki wspinaczkowej, wypożyczalni Segwayów i rowerów, placu zabaw dla dzieci a także boisk do badmintona, piłki nożnej i siatkówki plażowej. Dobrą zabawę zagwarantują koncerty czołowych dj`ów, recitale, imprezy artystyczne i muzyka na żywo. Dodatkowe atrakcje na wodzie zapewnią gościom Portu łodzie motorowe oraz skutery wodne.© Portal Spożywczy 2021-09-24 08:46:26