Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Na rynek wejdzie nowa sieć marketów z artykułami dla mejsterkowiczów

Jula - szwedzka sieć oferująca artykuły dla majsterkowiczów - w IV kwartale 2011 sieć otworzy swoje dwa pierwsze multimarkety w Warszawie. Polska jest kolejnym krajem na mapie ekspansji firmy - informuje dlahandlu.pl.

Jula to nowa na polskim rynku kategoria handlowa - multimarketów, która będzie oferować asortyment dla majsterkowiczów, przybory i narzędzia niezbędne podczas remontu domu i prac w ogrodzie. Klienci sklepów znajdą w nich również produkty do wyposażenia domu, ogrodu czy garażu, artykuły biurowe i sportowe, szeroki wybór odzieży roboczej oraz sprzęt elektroniczny oraz małe AGD.

Spółka dołączyła do najemców kompleksu handlowego Europa Centralna w Gliwicach. Sklep sieci w Europie Centralnej w Gliwicach zajmie powierzchnię ok. 3.000 mkw.

Sieć planuje ekspansję w całej Polsce. Sklepy Jula będą otwierane w parkach handlowych budowanych m.in. przez Inter Ikea Centre Group czy Helical Poland. Pierwsze multimarkety Jula w Polsce zostaną otwarte w listopadzie 2011 roku, w Parku Handlowym Targówek i Jankach k. Warszawy oraz we Wrocławiu w 2012 roku. Ponadto strategia firmy przewiduje wkrótce kolejne otwarcia multimarketów mi.in. w Gdańsku, Szczecinie, Łodzi, Lublinie.

 © Portal Spożywczy 2021-09-25 13:36:38