Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Klienci wybierają osiedlowe lokale handlowe

Lokale handlowe na osiedlach zyskują stałych klientów. - Punkty handlowe, w tym sklepy spożywcze, i usługowe na osiedlu to korzyść dla wszystkich - mówi Alicja Dolińska, dyrektor działu marketingu i reklamy w firmie Dolcan, w rozmowie serwisem dlahandlu.pl.

Dodaje, że dla większości mieszkańców lokale osiedlowe są miejscem pierwszego wyboru i tylko od właścicieli tych lokali zależy, czy będą potrafili zatrzymać klientów na dłużej.

Tylko w ostatnich dniach Dolcan sprzedał pięć lokali przeznaczonych pod działalność komercyjną w inwestycji Skierniewicka City na warszawskiej Woli. Na swoich osiedlach firma oferuje łącznie 31 lokali usługowych o różnej wielkości - od 20 do 718 mkw.

Zdaniem ekspertów rynku nieruchomości lokale usługowe to doskonała inwestycja dla ich właścicieli. Dlatego na wielu osiedlach, pomimo wyższej ceny lokali usługowych od mieszkań, lokale są rezerwowane i sprzedawane jako pierwsze. Jeżeli w pobliżu nie ma konkurencji to można liczyć stale na kilkuset wiernych klientów.© Portal Spożywczy 2021-10-17 21:15:38