Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Nowa odsłona kampanii reklamowej marki BoboVita

Nowa kampania eksponuje walory posiłków w słoiczkach BoboVita. Podkreśla jak ważna jest dbałość o każdy składnik pokarmu podawany dziecku w najważniejszej fazie jego rozwoju.


Autor: portalspozywczy.pl / pr
Data: 09-02-2012, 15:09

- Produkty oferowane przez BoboVita dają mamom pewność, że dieta ich dziecka już od pierwszych miesięcy życia maluszka jest zbilansowana i bogata w najwyższej jakości składniki odżywcze. Dlatego też tak dużą wagę przywiązujemy do kontroli upraw i hodowli, z których pochodzą składniki wykorzystywane do produkcji zupek, obiadków i deserków - mówi Izabela Siewiera, Brand Manager, Nuticia Polska. - W tej kampanii nacisk położyliśmy na podkreślenie wyjątkowości produktów tworzonych z myślą o delikatnym organizmie dziecka. Mam nadzieję, że uznanie mam zyska także wykorzystanie kolejnego kanału informacyjnego BoboVita TV na YouTubie, gdzie udostępniliśmy nasz najnowszy spot. Kanał ten to przede wszystkim baza wiedzy na temat żywienia dzieci - dodaje.

Kampania reklamowa miała swoją odsłonę w największych stacjach telewizyjnych oraz udostępnionym kanale YouTube BoboVita TV, który jest kolejnym narzędziem popularyzowania wiedzy na temat zbilansowanego żywienia dzieci oraz aktywnego trybu życia w ramach programu „Zawsze z Tobą, Mamo!". W połowie lutego planowane jest poszerzenie kampanii o reklamę prasową w mediach parentingowych.
Za przygotowanie kreacji najnowszej kampanii BoboVita odpowiada agencja reklamowa Euro RSCG. Media tradycyjne zakupił dom mediowy Mediacom. Działania public relations wspierające kampanię reklamową "Jakość w parze z delikatnością" prowadzi agencja ALERT MEDIA Communications.

© Portal Spożywczy 2021-03-01 23:18:46