Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Promocja konsumencka BoboVita

100 000 zł oraz tysiące atrakcyjnych nagród do wygrania w wielkiej promocji BoboVita! Nagrody będą losowane codziennie spośród osób, które zdecydują się na jednorazowy zakup pięciu dań w słoiczkach BoboVita.


Autor: portalspozywczy.pl / pr
Data: 01-03-2012, 14:32

Promocja „Codziennie dbamy, codziennie nagradzamy" potrwa od 1 marca do 29 maja 2012 roku i dotyczy wszystkich zupek, obiadków oraz deserków w słoiczkach marki BoboVita. Aby wziąć udział w losowaniu nagród wystarczy kupić pięć dowolnych posiłków BoboVita objętych promocją. Zakup powinien być udokumentowany na jednym paragonie, którego numer należy przesłać SMSem lub zarejestrować na stronie konkursu.

Każde zakupione pięć produktów uprawnia do przesłania jednego zgłoszenia. Uczestnicy mogą przesyłać dowolną liczbę zgłoszeń, a tym samym zwiększać swoją szansę na wygraną. Przez cały okres trwania promocji codziennie będzie można wygrać sto kocyków i jeden jeździk dziecięcy. Ponadto, kupujący posiłki w słoiczkach BoboVita mogą liczyć na 20 proc. zniżki na zakupy w salonach sieci Coccodrillo w całej Polsce.

© Portal Spożywczy 2020-09-30 06:54:50