Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Jarmark Produktów Regionalnych w Magnolia Park

Od piątku, 30 marca, do niedzieli, 1 kwietnia 2012 roku w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych, podczas którego klienci będą mogli spróbować oraz zakupić bardzo smaczne i zdrowe, naturalne produkty przygotowywane według starych receptur. Oprócz produktów żywnościowych na targach zaprezentowane zostanie również rękodzieło artystyczne.


Autor: pr
Data: 26-03-2012, 16:09

W ramach Jarmarku Produktów Regionalnych w Magnolia Park działać będą 24 stoiska z wyrobami regionalnymi. Wśród artykułów żywnościowych znajdą się m.in. ekologiczne wyroby piekarniczo-cukiernicze, w tym chleby żytnie na zakwasie, wędliny firmy Wieś Polska, wędliny z Korycina, ekologiczne sery z Wojciny i okolic Korycina, piwo Łaskie oraz miody z pasieki pana Marka Kubraka.

Na targach pojawi się również akcent śródziemnomorski w postaci produktów greckich - oliwy z oliwek, pomidorów, oliwek, miodów, serów, kawy, wina, owoców i innych specjałów charakterystycznych dla tamtejszej kuchni.

Ponadto w okresie trwania akcji w centrum handlowym będzie funkcjonowało Studio Targowe, gdzie konferansjer będzie prezentował walory smakowe i zdrowotne wybranych produktów żywnościowych, przeprowadzał wywiady z wystawcami na temat ich wyrobów, a także liczne konkursy z nagrodami w postaci produktów rękodzieła artystycznego czy wielkanocnych upominków ufundowanych przez wystawców.

© Portal Spożywczy 2021-03-03 03:32:17