Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Nowe opakowania brandy Pliska

Brandy Pliska, wchodząca w skład portfolio grupy Ambra S.A., jej wyłącznego dystrybutora i jednego z liderów rynku brandy w Polsce, wprowadza dla wybranych produktów marki Pliska nowe opakowania.


Autor: portalspożywczy.pl
Data: 05-04-2012, 15:24

Od kwietnia najpopularniejsze odsłony brandy Pliska: 5- i 7- letnia, dostępne będą na rynku także w eleganckich opakowaniach prezentowych, podkreślających styl i szlachetność trunku. Dla prawdziwych koneserów oraz szukających pomysłu na udany prezent, do Pliska Chocolate dołączony będzie specjalny kieliszek do brandy.


Pliska to brandy o szlachetnym smaku i wyrafinowanym aromacie. Dzięki wysokiej jakości oraz korzystnej cenie, cieszy się dużym zainteresowaniem i zaufaniem wśród konsumentów. Swą renomę zawdzięcza również wyrafinowanym walorom smakowym i eleganckiej, satynowej butelce, zwieńczonej złotymi zdobieniami.

W kwietniu br. dwa uznane produkty marki Pliska, brandy pięcio- i siedmioletnia, pojawią się na rynku w nowych, atrakcyjnych opakowaniach. Zgodnie z kolorystyką znaną z etykiet, pierwsza z nich, 5-letnia brandy, zagości na sklepowych półkach w szlachetnych odcieniach złota i ciepłych barwach słońca. Natomiast druga, 7-letnia Pliska, przybierze kolorystykę intensywnego karminu, zwieńczonego złotymi akcentami, czym skutecznie zaznaczy swoją obecność na półce.

Dodatkowo, najnowszy produkt marki - Pliska Chocolate o subtelnym smaku czekolady, pojawi się w eleganckim opakowaniu wraz z gustownym kieliszkiem do brandy. Sugerowana cena zestawu to 32,99 zł.

Brandy Pliska dostępna jest w półlitrowych butelkach z 40% (Pliska 7-letnia), 36% (Pliska 5-letnia), lub 32% (Pliska Chocolate) zawartością alkoholu. Jej sugerowana cena detaliczna wynosi 29,99 zł.

© Portal Spożywczy 2021-03-01 22:52:27