Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

FoodCare podpisze umowę z Mikiem Tysonem. Bokser będzie promował napój Black

FoodCare, producent napojów energetyzujących Black, rozpoczyna współpracę ze słynnym bokserem Mikiem Tysonem, który został nową twarzą marki - dowiedział się portalspozywczy.pl.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 18-04-2012, 14:12
Nazwisko boksera znajdzie się™ na nowej puszce napoju Black

Wkrótce - na konferencji prasowej z udziałem Mike'a Tysona - zostaną ogłoszone kolejne plany firmy dotyczące współpracy z amerykańskim pięściarzem. Na razie wiadomo, że jego nazwisko znajdzie się na nowej puszce napoju.

Mike Tyson (pseudonim "Bestia", rocznik ‘66) jest byłym mistrzem świata wagi ciężkiej. Znalazł się na 16. miejscu w rankingu na najlepszego pięściarza wszech czasów wg magazynu "Ring".

Nie jest to pierwszy raz, kiedy FoodCare promuje swój produkt poprzez boks. Przypomnijmy, jeszcze do niedawna firma produkowała napój Tiger - na licencji Dariusza Michalczewskiego. Ten jednak w listopadzie 2010 r. zdecydował się wypowiedzieć dotychczasową umowę na produkcję i dystrybucję napoju. Zawarł umowę z Maspex Wadowice. Przez wiele miesięcy toczyły się w tej sprawie spory sądowe.

Ponadto, w kwietniu 2011 r. dużo mówiło się o tym, że twarzą marki Black mógłby zostać najbogatszy sportowiec świata - Tiger Woods. Do porozumienia jednak nie doszło.

© Portal Spożywczy 2021-03-01 05:39:24