Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Nasze Sklepy Avita chcą przyłączyć do sieci 100 nowych placówek

Nasze Sklepy Avita, spółka integrująca sklepy w organizacji handlu tradycyjnego, pozyskała kolejne sklepy do współpracy. Firma zakłada, że jej oferta do końca tego roku zaowocuje przystąpieniem do sieci około stu placówek.


Autor: dlahandlu.pl
Data: 25-04-2012, 10:07
Większość z 80 zrzeszonych placówek znajduje się na południu Polski

Rok 2012 rozpoczął się od intensywnych działań związanych z rozwojem sieci. W marcu sieć powiększyła się o pięć punktów, a w kwietniu przystąpiło do niej kolejne sześć sklepów.

W chwili obecnej większość z 80 zrzeszonych placówek znajduje się na południu Polski. Spółka stale poszukuje jednak partnerów w innych województwach, m.in. śląskim, opolskim, łódzkim czy dolnośląskim. W ubiegłym roku zostały też otwarte sklepy w Częstochowie i Kielcach. 

- Oferta skierowana jest przede wszystkim do tych sklepów, które mają w planach perspektywę szybkiego rozwoju, bez ponoszenia wysokich kosztów oraz tych, które pomimo dobrej lokalizacji nie są w stanie sprostać wysokim wymaganiom swoich konsumentów lub muszą rywalizować z otaczającą ich konkurencją - mówi Marcin Rogatko, szef działu rozwoju sieci.

Spółka Nasze Sklepy Avita została powołana w 2005 roku z misją stworzenia modelu współdziałania jednostek handlu detalicznego na terenie całego kraju.

Czytaj więcej w serwisie dlahandlu.pl

© Portal Spożywczy 2020-11-25 23:37:56