Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Sytuacja na rynku ryb zaczyna się powoli psuć

Sytuacja na rynku ryb zaczyna się powoli psuć. Największym zagrożeniem dla branży rybnej są ogromne wahania kursów walut. W takiej sytuacji trudno jest utrzymać stabilną politykę cenową, co w dużym stopniu wpływa na bezpośrednią sprzedaż ryb - powiedział serwisowi portalspozywczy.pl Michał Abramczyk, dyrektor ds. handlu i marketingu firmy Abramczyk Sp. z o.o.

W chwili obecnej zaczynamy powoli odczuwać kryzys - konsumpcja, o czym informują nas odbiorcy zaczyna spadać. Na dzień dzisiejszy jeszcze nie odnotowaliśmy spadku obrotów, ale spadki ilościowe niestety tak. Na szczęście w swojej ofercie posiadamy cała linię produktów z niską glazurą pozbawioną wszelkich dodatków chemicznych. Właśnie po te produkty konsumenci sięgają co raz częściej, zaczynają dostrzegać zalety dobrej, naturalnej ryby zachowującej praktycznie niezmienioną wagę oraz co najważniejsze, dającej się łatwo usmażyć.

Przedsiębiorstwo Abramczyk Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1989 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się importem, przetwórstwem i sprzedażą, surowców oraz gotowych, mrożonych wyrobów rybnych, zarówno w kraju jak i za granicą. Spółka jest własnością rodziny Abramczyków i prowadzona jest bezpośrednio przez właścicieli.© Portal Spożywczy 2021-10-25 06:46:56