Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Na wakacje i do szkoły z pomocą Kompanii Piwowarskiej

Latem dofinansowanie wakacyjnych wyjazdów, teraz fundusze na szkolne wyprawki – Kompania Piwowarska dba o swoich pracowników na wiele sposobów, jednocześnie motywując ich do pracy i budując ich zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków.

Początek roku szkolnego zawsze wiąże się ze sporymi wydatkami - żadne dziecko nie może się obyć bez artykułów papierniczych i pomocy naukowych, a podręczniki są coraz droższe. Dlatego Kompania Piwowarska objęła swoich pracowników zatrudnionych na umowę o pracę świadczeniem „Wyprawka szkolna". Dodatkowe środki pieniężne otrzymają osoby, które mają na utrzymaniu dzieci w wieku 6-18 lat - własne, przysposobione oraz przyjęte na wychowanie w ramach rodziny zastępczej, jak również dzieci współmałżonków.

To jednak nie koniec wsparcia z funduszu socjalnego. Zatrudnieni w KP mogą uzyskać dofinansowanie do wypoczynku - tego lata skorzystało z niego 645 osób. Współpracując z bankami, Kompania Piwowarska wynegocjowała specjalne oferty dla swoich pracowników, korzystniejsze od rynkowych. W zależności od aktualnej oferty banku istnieje możliwość skorzystania z pożyczek czy kredytów z atrakcyjnym oprocentowaniem. Ponadto każdy pracownik zatrudniony na czas nieokreślony może wziąć nisko oprocentowaną pożyczkę na cele mieszkaniowe. Kolejną korzyścią są preferencyjne ubezpieczenia na życie i od nieszczęśliwych wypadków, obejmujące pracownika i jego rodzinę, oraz specjalna oferta operatora sieci komórkowej. Od kilku lat Kompania Piwowarska oferuje osobom w niej zatrudnionym i ich rodzinom pakiety medyczne sieci Medicover- każdy pracownik może korzystać z jej placówek na terenie całego kraju. Szeroki zakres badań i konsultacje z najlepszymi specjalistami gwarantują optymalną opiekę medyczną w razie nagłych wypadków, o każdej porze.

Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy korzystali z jak najlepszych firm medycznych, jakie są obecnie na rynku - podkreśla Teresa Koszuta, specjalista ds. kadr i płac w Kompanii Piwowarskiej.

Na co dzień pracownicy KP mogą korzystać ze stołówek zlokalizowanych przy browarach, gdzie posiłki - dzięki dofinansowaniu przez firmę - oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach. Kto przyswoił za dużo kalorii albo czuje, że ma za mało ruchu, może wybrać się na jeden z ponad 2 tysięcy obiektów sportowych w całej Polsce. KP zachęca swoich pracowników do aktywności fizycznej, oferując kartę Multisport. Z tej formy dofinansowania do sportu korzysta prawie 760 pracowników firmy i 250 członków ich rodzin. Przed Bożym Narodzeniem pracownicy uczestniczą w spotkaniach wigilijnych oraz otrzymują bony świąteczne. I jeszcze ostatni, lecz nie najmniej ważny benefit - deputat piwny. Każda osoba zatrudniona w Kompanii Piwowarskiej raz w miesiącu może otrzymać zgrzewkę ulubionego piwa, a tym samym skosztować każdej marki z portfolio KP. Na pracowników czekają także darmowe degustacje chmielowych napojów w firmowych pubach w Poznaniu, Tychach oraz Warszawie a także we współpracującym z Kompanią Piwowarską pubem w Białymstoku.© Portal Spożywczy 2021-09-16 23:15:23