Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Polska otwarta na inwestorów z sektora rolno-spożywczego

Coraz więcej globalnych firm spożywczych nie tylko wprowadza do Polski swoje produkty, ale także decyduje się na budowę zakładów w naszym kraju. Jakie branże rynku spożywczego mają największy potencjał inwestycyjny? Jakie są regiony kraju z największymi możliwościami rozwoju branży rolno-spożywczej? Czy kryzys jest szansą na zwiększenie inwestycji w tym sektorze? Co może zrobić samorząd, by ściągnąć inwestycje?

Kliknij tutaj i zarejestruj się jako uczestnik Forum

Podczas debaty "Polska otwarta na inwestorów z sektora rolno-spożywczego" w trakcie V Forum Rynku Spożywczego i Handlu będziemy rozmawiać o specyfice inwestycji w sektorze rolno-spożywczym, oraz o tym, jaki jest potencjał inwestycyjny polskiego sektora rolno-spożywczego. Spróbujemy także określić potencjał surowcowy i pracowniczy jako istotne elementy decyzji inwestycyjnych.

Zajmiemy się również tematem inwestycji polskiego przemysłu spożywczego w rozwój i badania oraz tworzeniem dobrego klimatu dla przedsiębiorców, czyli ograniczaniem barier. Jednym z zagadnień panelu mają być także inwestycje greenfield i ich wpływ na rozwój istniejącego potencjału produkcyjnego.

Udział w Forum jest bezpłatny.

Kliknij i zobacz aktualną agendę V Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2012© Portal Spożywczy 2022-01-18 11:40:37