Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Akcja lojalnościowa w Intermarché

W supermarketach Intermarché trwa kampania „Zostań Zigookdrywcą”, w której można wygrać jedną z maskotek Zigos lub otrzymać rabat na jej zakup. Należy jedynie zebrać odpowiednią liczbę promocyjnych naklejek. Kampania potrwa do 6 grudnia br.

Za każde 40 zł wydane w Intermarché, klienci otrzymują naklejki-strzałki, które należy umieszczać na specjalnych kuponach promocyjnych dostępnych w kasie sklepu. Bezpłatne odebranie jednej z 5 maskotek Zigos, a także wysokość rabatu na jej zakup zależą od ilości zebranych naklejek. 

Aby otrzymać maskotkę gratis, należy zebrać komplet 36 naklejek. W przypadku 12 naklejek, można liczyć na 10-złotową zniżkę przy zakupie wybranej zabawki. Z kolei 24 naklejki upoważniają do zakupu maskotki z rabatem w wysokości 20 zł. Bezpieczne i wysokiej jakości pluszowe maskotki Zigosy zostały nie tylko stworzone dla najmłodszych, ale w ich projektowaniu brały udział same dzieci. Nagrody można odbierać w sklepach Intermarché do 12 grudnia br.

- Poprzez naszą akcję chcemy podziękować tym klientom, którzy chętnie robią zakupy w sklepach naszej sieci, za wybór naszych produktów oraz zaufanie do ich jakości - podkreśla Sylwia Piskulska, kierownik Działu Marketingu Marek Własnych Intermarché.© Portal Spożywczy 2022-01-20 03:12:49