Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Stokrotka rusza z promocją świąteczną

W sklepach sieci Stokrotka rusza nowy konkurs zainspirowany tradycją składania świątecznych życzeń pod hasłem "Zrób sobie prezent na Święta!". Do wygrania są talony na świąteczne zakupy. Łączna pula nagród wynosi ponad 50 000 zł.

Konkurs "Zrób sobie prezent na Święta!" rozpoczyna się 8 listopada i kończy 5 grudnia br. tuż przed Mikołajkami. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zakupy za minimum 10 zł i ułożyć nietuzinkowe życzenia świąteczne. Autorzy stu najciekawszych życzeń zostaną nagrodzeni talonami na świąteczne zakupy w sklepach Stokrotka o nominałach 500 zł. W czasie trwania konkursu będzie również prowadzona akcja promocyjna wybranych markowych produktów dostępnych w super niskich cenach.

Konkurs oraz akcja promocyjna na wybrane produkty zostanie nagłośniona w ogólnopolskiej kampanii w Radiu Zet i niemalże 100 stacjach lokalnych, Internecie, tygodnikach typu TV guide oraz w prasie regionalnej. Dodatkowe wsparcie akcji zapewniają nośniki outdoorowe oraz informacje w środkach miejskiej komunikacji publicznej. O konkursie będzie można się dowiedzieć także z materiałów marketingowych, plakatów i ulotek, widocznych w sklepach Stokrotka.© Portal Spożywczy 2022-01-18 06:10:14