Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Rośnie sieć delikatesów Orzech

W Kolbuszowej otwarto kolejne, ósme delikatesy Orzech należące do grupy polskich sklepów Passa. Jest to już 35 sklep w tej sieci.

W najbliższym czasie grupa planuje kolejne otwarcia sklepów własnych jak również przyłączenie nowych placówek w ramach franczyzy.

W nowo otwartych delikatesach Orzech zatrudnienie znalazło ponad 10 osób. Powierzchnia sklepu wynosi 210 mkw i znajdują się tutaj dwie kasy.

Delikatesy Orzech oprócz Kolbuszowej, posiadają jeszcze swoje sklepy w Mielcu, Sędziszowie Małopolskim, Ropczycach, Leżajsku i Sokołowie Małopolskim.

Grupa Polskich Sklepów PASSA powstała w sierpniu 2011 r. dzięki połączeniu pięciu firm z rejonów Podkarpacia i Małopolski: FH Alta, Orzech Sp. z o.o., Widamid Sp. z o.o., Womar Food Sp. jawna i Trokos. Poprzez integrację, zrzeszone w grupie kapitałowej firmy uzupełniają się, przez co ich współpraca otwiera nowe perspektywy rozwoju.

Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Orzech Sp. z o. o. w Kolbuszowej zajmuje się produkcją przetworów ze świeżych owoców i warzyw.© Portal Spożywczy 2022-08-09 09:32:40