Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Dyrektor Ulma Packaging: Rozbudowujemy ofertę o nowe urządzenia pakujące

Wśród producentów maszyn pakujących nie widać wyraźnych trendów rozwoju w jednym określonym kierunku. Jest to spowodowane różnorodnością branż dla których pracujemy i ich indywidualnej specyfiki - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Piotr Tyrek, dyrektor regionalny Ulma Packaging Polska.

- Pojawiają się oczywiście ciekawe rozwiązania polepszające prezentacją produktu lub zapewniające lepszą ochronę. Są to głównie rozwiązania bazujące na sprawdzonych systemach pakowania, ale wprowadzające nowe bardziej zaawansowane materiały, jak folie czy mieszanki gazów ochronnych. Bardzo często chęć wykorzystania tych nowych możliwości wymaga przeprojektowania lub stworzenia nowego modelu maszyny pakującej - mówi Tyrek. - Nasi klienci poszukują rozwiązań, które przy zachowaniu ustalonych parametrów produktu, wydajności i kosztów opakowania pozwolą im wyróżnić swój produkt na rynku - tłumaczy.

Ulma Packaging co roku stara się podczas targów i pokazów zaprezentować nowe rozwiązania, nie koniecznie zmieniające systemy pakowania, ale zmniejszające koszty ich wytworzenia. - Realizujemy to poprzez automatyzację procesu pakowania, niezawodność, elastyczność, łatwość obsługi i utrzymania maszyny w czystości. Dzięki zawansowanej technice, nasze produkty stają się coraz bardziej przyjazne w komunikacji z pracownikiem, a w razie awarii umożliwiają szybką identyfikację usterki łącznie z diagnozą online po podłączeniu do Internetu - zaznacza dyrektor Ulma Packaging.

I dodaje: - Rozbudowujemy również naszą ofertę o urządzenia automatyzujące proces produkcyjny, takie jak np:. roboty, wagi automatyczne, podajniki. Jest to nasza odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, który oczekuje od nas fachowej kadry doradców technicznych i kompleksowej oferty dostosowanej do naszych lokalnych możliwości ekonomicznych - dodaje.© Portal Spożywczy 2022-08-16 23:48:06