Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Nowa oferta śniadaniowa w McDonalds

Do McDonalds zawitała odświeżona oferta śniadaniowa, w której znalazła się zupełna nowość - Kajzerka Kurczak Premium oraz Kajzerka Jajko DeLuxe.

Pierwsza propozycja to przede wszystkim kotlet z kurczaka w lekko pikantnej panierce. Do tego pomidor, sałata i rukola oraz sos majonezowy. Druga kanapka to wieprzowina, jajko sadzone, bekon i plasterek żółtego sera cheddar. Do tego pomidor i sałata oraz sos musztardowy. Obie nowości serwowane są w kajzerce. Pieczywo jest wypiekane codziennie rano w restauracji McDonald's.

Oprócz wspomnianych wyżej nowości McDonald's proponuje zestawy śniadaniowe skomponowane w stylu wielkich miast. Kajzerki i gorąca kawa to podstawa typowego śniadania wiedeńskiego. Początek dnia w stylu paryskim to McCroissant w towarzystwie Owocogurtu. Zakochani w Nowym Jorku zaczynają dzień od kanapki śniadaniowej, a posiłek kończą McGriddles. Śniadanie w stylu londyńskim to pyszny McMuffin, najlepiej z jajkiem sadzonym, placek ziemniaczany i duży kubek soku pomarańczowego. Ostatnia propozycja to śniadanie kolorowe jak ulice w Barcelonie - McWrap w trzech wersjach w towarzystwie kawy.

Poza stylowymi śniadaniami na porannych gości McDonald's czeka bezpłatna mała kawa, dodawana do zakupu każdego posiłku w czasie serwowania menu śniadaniowego. Ponadto do każdego McZestawu Powiększonego goście mogą otrzymać kubek McCafe gratis.

Śniadania serwowane są w wybranych restauracjach McDonald's od poniedziałku do piątku do godziny 10:30, a w weekendy do 11:00.© Portal Spożywczy 2022-08-18 12:53:09