Spółka Mareven Food Europe, która wcześniej produkowała artykuły spożywcze pod markami Rollton i Bigbon, rozpoczęła nowy etap w swojej historii. Firma zmieniła nazwę na Euro Food Service i z dumą prezentuje w Polsce międzynarodową markę REEVA.

Na ponad 40 rynkach REEVA już stała się synonimem pysznych zupek błyskawicznych a także uniwersalnych przypraw. Teraz będą ich mogli spróbować także polscy konsumenci. Linia nowoczesnych, wysokiej jakości produktów tej marki właśnie zaczęła pojawiać na półkach supermarketów w naszym kraju.

Produkty marki REEVA powstają na najnowocześniejszej linii produkcyjnej w Europie. Wytwarzając je, firma Euro Food Service wykorzystuje zaawansowane technologie i bogate doświadczenie swojego zespołu.

W DNA marki REEVA (której nazwa pochodzi od angielskiego słowa re-evaluation) wpisane są systematyczne badanie i ocena preferencji konsumentów, a także troska o środowisko oraz pracowników, którzy na co dzień angażują się w produkcję.

W przyszłości Euro Food Service planuje poszerzyć gamę produktów marki REEVA. Firma będzie też dalej inwestować w rozwój technologii i wprowadzać innowacyjne rozwiązania.

Chcesz przekonać się, że REEVA to gwarancja smacznego i szybkiego posiłku? Kup zupki instant z tym logo w najbliższym supermarkecie!