Aldi otwiera pierwszy sklep w Płońsku

Na odwiedzających sklep Aldi w Płońsku czekać będą promocje na produkty marek własnych. Dodatkowo, w dniu otwarcia sklepu, klienci będą mieli okazję skorzystać z degustacji asortymentu dostępnego tylko w Aldi. Degustacja odbędzie się przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11:00 do 19:00. 

Każdy klient, który w tygodniu otwarcia sklepu w Płońsku zrobi zakupy za 100 zł otrzyma bony o łącznej wartości 100 zł (20 zł x 5) na kolejne zakupy. 

- Każde otwarcie sklepu Aldi to dla nas ogromny sukces i potwierdzenie naszego rozwoju. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów  – mówi Wojciech Seroczyński, Kierownik Sprzedaży Aldi w Polsce. 

Aldi w nowym sklepem w Płońsku

Sklep w Płońsku przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego Aldi wynosi ok. 1000 m2. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.  

 

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl