Osoby zainteresowane odwiedzeniem Centrum Amazon w Szczecinie, Poznaniu lub Wrocławiu mogą bezpłatnie zarezerwować termin wizyty na stronie Zwiedzanieamazon.pl.

Podczas trwającej około 60 minut trasy będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób pracownicy firmy kompletują, pakują i dystrybuują produkty takie jak książki, czy elektronika oraz jak wspierają ich w tym najnowocześniejsze technologie.

Zwiedzanie budynków Amazon realizowane jest od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie i dostępne jest dla osób w wieku powyżej sześciu lat. Maksymalna liczba uczestników jednej grupy to 30 osób.

Amazon działa w Polsce od 2014 r. W tym czasie firma wygenerowała w kraju ponad 4 miliardy złotych inwestycji i stworzyła ponad 14 000 miejsc pracy, w tym zarówno na stanowiskach poziomu początkowego jak i specjalistycznych w obszarze HR, IT, logistyki czy inżynierii.

Amazon posiada w Polsce 5 Centrów Logistyki E-Commerce (w Poznaniu, Sosnowcu, Szczecinie oraz Wrocławiu, gdzie znajdują się dwa obiekty firmy), Centrum Rozwoju Technologii  w Gdańsku oraz biuro Amazon Web Services w Warszawie.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl