Antoine Grolin jest ekspertem w dziedzinie nieruchomości i rozwoju obszarów miejskich. Karierę rozpoczął w międzynarodowej grupie Bouygues Construction. W 2003 roku dołączył do Groupe Projex, w której następnie objął stanowisko dyrektora zarządzającego. W 2017 roku założył NODI, spółkę należącą do AMF, skoncentrowaną na przekształcaniu obszarów miejskich w wielofunkcyjne przestrzenie służące lokalnym społecznościom.
 
Mianowanie Antoine Grolin na stanowisko prezesa zarządu Ceetrus to konsekwencja zmian w europejskiej strukturze organizacyjnej przedsiębiorstwa. Ich efektem będzie tworzenie projektów będących jeszcze bliżej potrzeb rynków w poszczególnych krajach.

– Ceetrus Polska obecnie rozwija kilka projektów tworzonych z myślą o lokalnych społecznościach. Są to zrównoważone inwestycje, które z założenia wpisują się w funkcjonującą już tkankę miejską, lecz również zapewniają mieszkańcom nowe dodatkowe funkcje, jak miejsca rekreacji i wypoczynku czy pracy – mówi Ada Walentek, dyrektor generalna Ceetrus Polska.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl