Apsys Polska powiększa grono zarządzanych obiektów o 4 nowe centra: „Galeria Bemowo" w Warszawie, „Czyżyny" w Krakowie, „Guliwer" w Łodzi i „Bielawy" w Toruniu. Firma przejmie zarządzanie tymi obiektami w drugiej połowie 2013 roku. W ramach powierzonych Apsys zadań znajdzie się cały zakres usług zarządczych włączając w to zarządzanie nieruchomością i najem oraz wynajem powierzchni handlowych. Powierzchnia 4 nowych mandatów zarządczych to łącznie 103 000 mkw.

- Fakt, że wiodąca grupa inwestycyjna Aerium powierzyła Apsys zarządzanie swoimi nieruchomościami potwierdza nasze doświadczenie, wiedzę i know-how. Ale przede wszystkim jest rezultatem doskonałych wyników jakie osiąga Apsys w zakresie zarządzania centrami handlowymi - powiedział Fabrice Bansay, prezes Apsys Polska.

- Jesteśmy zadowoleni z możliwości rozpoczęcia nowej, obiecującej współpracy z Apsys w zakresie zarządzania naszym portfolio handlowym. Apsys dowiódł, że jest najlepszym partnerem dla Aerium, który pomoże nam zwiększyć wartość naszych nieruchomości - dodał Franck Ruimy, Dyrektor Zarządzający Aerium.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl