Partnerzy portalu
 • partner portalu
 • partner portalu
 • partner portalu
 • partner portalu

Biedronka pozyskała nowego dostawcę – piekarnię Nowakowski

 • Autor: www.portalspozywczy.pl
 • Data: 24-04-2017, 14:36
Chleb pszenno-żytni na zakwasie w rustykalnym stylu, wypiekany w piecu opalanym drewnem, trafił do sprzedaży we wszystkich sklepach Biedronka. Dostępny jest w stałym asortymencie. Produkt dostarcza nowy partner handlowy sieci - piekarnia Nowakowski.
Biedronka pozyskała nowego dostawcę – piekarnię Nowakowski
Jeden ze sklepów sieci Biedronka. Fot. Biedronka.

Oferowany przez Biedronkę chleb z pieca opalonego drewnem powstaje ze składników, które nadają mu złoto-brązową barwę, lekko słodkawy smak oraz wilgotność, pozwalającą dłużej zachować świeżość. Wypiek odbywa się na jedynej w Polsce linii produkcyjnej z piecem opalanym drewnem, umożliwiającym produkcję chleba na przemysłową skalę. Używane przez piekarnię do opalania drewno posiada certyfikat ekologiczny FSC.

Cały proces produkcji chleba – od momentu nastawienia poolish’u do wypieku – trwa ok. 24 godzin. Następnie w postaci zamrożonej trafia on do placówek sieci Biedronka, gdzie po odmrożeniu jest dopiekany przez ok. 20 minut w sklepowych piecach, a następnie trafia na półki.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ofercie towarzyszy kampania marketingowa, wspierana przez spoty telewizyjne emitowane w ogólnopolskich kanałach. 

Biedronka współpracuje z ponad 500 polskimi firmami. Ponad 200 jest związanych z Biedronką od ponad 10 lat, a kilkadziesiąt od początku istnienia sieci. 

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • oszukany 2017-08-18 21:43:10

  OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW I OSOBY PRYWATNE PRZED WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ: NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. JACEK NOWAKOWSKI. 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Mazowiecka 11. NIP: 531-169-11-50. Oszustwa odbywają się w filii zakładu w miejscowości Kolonia Klepaczka ul. Transportowa 4 gm. Kamienica Polska. Firma nie płaci za wykonane usługi i zlecenia ponad pół roku. Usługi zleca bezpośrednio współwłaściciel firmy Jacek Nowakowski, którego długi wobec firm współpracujących rosną jak na drożdżach. Proceder oszukiwania jest bardzo prosty. Jacek Nowakowski zleca prace do wykonania płaci za pierwsze faktury. Firmy nabierają zaufania, po czym zleca coraz więcej robót i już przestaje płacić. W ten sposób zostało oszukanych kilkadziesiąt firm na kilkadziesiąt milionów złotych. W tej chwili sprawę prowadzi Policja - Wydział Przestępczości Gospodarczej i Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Wszystkich poszkodowanych uprasza się o zgłaszanie do wymienionych instytucji. Przy jakichkolwiek rozmowach telefonicznych lub bezpośrednio w biurze o zaległych finansach Jacek Nowakowski zachowuje się bardzo arogancko, nie wywiązuje się ze składanych obietnic.

  Odpowiedz
 • Grzegorz Woźniak z Częstochowy 2018-10-28 14:23:12

  UWAGA NA OSZUSTA JACKA NOWAKOWSKIEGO Z FIRMY: NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Mazowiecka 11. NIP: 531-169-11-50. Lub Nowakowski Gorąco polecam. Oszustwa odbywają się w filii zakładu w miejscowości Kolonia Klepaczka ul. Transportowa 4 gm. Kamienica Polska. Firma nie płaci za wykonane usługi i zlecenia kilkadziesiąt miesięcy. Usługi zleca bezpośrednio współwłaściciel firmy Jacek Nowakowski, którego długi wobec firm współpracujących rosną jak na drożdżach. Sprawdźcie sobie zadłużenie w KRD tego przedsiębiorcy i w innych miejscach. Zleca prace do wykonania. Po czym odbiera roboty protokołem odbioru. Po wystawieniu faktur wykonawca czeka kilkanaście miesięcy na zapłatę. Jak się upomni o kasę to jeszcze raz ma wykonany odbiór robót bez obecności wykonawcy i dostaje pismo, że Nowakowski jest mu winien 30% z wystawionych faktur i zatwierdzonych protokołów. Reszta się nie należy. Po negatywnych opiniach wystawianych przez wykonawców na internecie wzywa Nowakowski Jacek wykonawców na podpisanie ugody w której straszy sądami jak będą wykonawcy pisać następne negatywne opinie a tych wcześniejszych nie usuną. Proceder trwa już kilka lat.

  Odpowiedz

Powiązane tematy:

Partnerzy serwisu
 • partner portalu
 • partner portalu
 • partner portalu
Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!