Zbiórka na walkę z sepsą

O tym, że w tym roku Orkiestra zbiera pieniądze na walkę z sepsą, już wiemy. Ale nie wiemy, że część z nich została już zebrana dzięki ofiarności klientów Biedronki. Co ciekawe, do tej pory największą jednorazową donację w wysokości 500 zł wpłaciła pani Maria robiąca zakupy w Biedronce w Skierniewicach, właśnie przy okazji tych zakupów, a pan Mariusz z Warszawy wsparł WOŚP aż 37 razy, przychodząc do Biedronki po swoje ulubione warzywa i owoce. Ale to jeszcze nic. Rekordzistą w sumie przekazanych Orkiestrze datków jest pan Jan z Bydgoszczy, który ofiarował dotąd kwotę aż 1050 zł, także w czasie regularnych zakupów w sklepach sieci.

Produkty dla WOŚP

W ciągu najbliższych dni będzie jeszcze łatwiej podzielić się dobrem z chorymi, a przy okazji trafić na superokazje zakupowe. W Biedronce ruszyła bowiem promocja, która umożliwi klientom większe zaangażowanie we wsparcie 31. Finału WOŚP. O co chodzi? Przy zakupie dwóch produktów z logo WOŚP (w ramach jednej transakcji) z kartą Moja Biedronka klienci otrzymają drugi, tańszy produkt z 60-proc. upustem. Na produkty obowiązuje dzienny limit 6 sztuk. 

Czapki, które pomagają, z tegorocznej kolekcji występują w 10 różnych wzorach, których szeroka gama kolorystyczna spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wśród mężczyzn największą popularnością cieszy się model w stonowanych, klasycznych odcieniach czerni i szarości. Kobiety natomiast postawiły na intensywne kolory, najczęściej wybierając model różowo-turkusowy z żółtym pomponem. Czapka, mająca w składzie 50 % wełny z merynosa, doskonale izoluje od zimna, dbając o utrzymanie optymalnej temperatury ciała. Biedronka przekaże cały przychód ze sprzedaży czapki, z wyłączeniem należnego podatku VAT, na wsparcie walki z sepsą.

W ubiegłym roku biedronkowe czapki okazały się prawdziwym hitem i w ciągu 3 tygodni nabyło je niemal pół miliona Polaków. Polacy w sposób naturalny przyjęli, że są one widocznym symbolem i identyfikacją wizualną wszystkich, którzy mają serce do pomagania. Mamy nadzieję, że tegoroczna kolekcja biedronkowych czapek znów będzie widoczna na ulicach Polski i że w ten sposób będziemy mogli wspólnie z klientami dodać jeszcze większą sumę do skarbca dobrych uczynków, z których słynie Orkiestra

- mówi Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji sieci Biedronka

Finał WOŚP

Cel 31. Finału, czyli zbiórkę pieniędzy na walkę z sepsą, można wspierać w sklepach Biedronka w trakcie codziennych zakupów podczas transakcji w kasach samoobsługowych oraz liniowych. Datki można też wrzucać do zaprojektowanych specjalnie dla Biedronki puszek WOŚP, znajdujących się przy kasach.

Kolejny raz znajdziecie Państwo na półkach sklepowych Biedronki nasze piękne gadżety zaprojektowane specjalnie dla Biedronki. Podczas Finału chcemy wygrać z sepsą, ale także pragniemy wszystkim Państwu przekazać bardzo ważną wiadomość – „żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Niech ten Finał będzie kolorowy i niech przypomina nam wszystkim o dbaniu o miejsca, w których żyjemy, mieszkamy i gdzie tworzymy tak piękne akcje jak nasz coroczny Finał. Wszystkim Państwu bardzo dziękujemy za wspieranie naszych działań

- mówi Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP

Warto również pamiętać, że do 12 lutego trwają aukcje Biedronki na rzecz WOŚP. Na licytację trafiła profesjonalna sesja zdjęciowa dla psa lub kota zakończona publikacją zdjęcia na okładce kwartalnika "Pupilowe Sprawy" (licytuj tutaj) oraz zakupy z ekspertem Biedronki i voucherem o wartości 300 zł (licytuj tutaj).

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższą niedzielę 29 stycznia, która jednocześnie jest niedzielą handlową. Wszystkie sklepy sieci Biedronka będą w tym dniu czynne co najmniej do godziny 20.00.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl