Biedronka rozdaje Bystrzaki

Od 5 do 11 grudnia w Biedronce można zdobyć Bystrzaka za darmo w ramach akcji promocyjnej sieci handlowej. Jakie są zasady? Otóż, jak podaje Biedronka w regulaminie, można otrzymać za darmo jednego Bystrzaka, jeśli dokona się jednorazowych zakupów za kwotę minimum 199 zł z kartą Moja Biedronka lub z aplikacją.

W celu skorzystania z akcji promocyjnej klient powinien okazać kasjerowi Bystrzaka, nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy. W przypadku skorzystania z kasy samoobsługowej, klient powinien zeskanować Bystrzaka, nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy.

Bystrzaki w Biedronce. Jak je zdobyć?

Jak podaje sieć, warunkiem skorzystania z akcji promocyjnej jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy Karty MB, Karty MB w aplikacji mobilnej Biedronka albo Breloku, który zostanie zeskanowany przez kasjera w sklepie Biedronka.

- Zamiast zeskanowania karty MB lub Breloka, klient w ramach identyfikacji może podać kasjerowi swój numer telefonu przypisany do karty MB. W przypadku skorzystania z kasy samoobsługowej, warunkiem skorzystania z akcji promocyjnej jest zeskanowanie karty MB, Karty MB w aplikacji mobilnej Biedronka lub Breloku lub wpisanie numeru telefonu przypisanego do karty MB, nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy - informuje Biedronka.

Jak można odebrać Bystrzaki?

Bystrzaka można odebrać wyłącznie przy dokonaniu zakupów w sklepie Biedronka.  W przypadku nie odebrania Bystrzaka przy dokonaniu zakupów, klient traci prawo do Bystrzaka, co oznacza, że nie jest możliwy odbiór Bystrzaka w innym terminie lub w innym sklepie Biedronka. Sieć wprowadziła limity - maksymalnie jeden Bystrzak dziennie na kartę MB. 

Liczba Bystrzaków jest ograniczona, a dostępność i wybór maskotek może się różnić w poszczególnych sklepach sieci. Akcja promocyjna prowadzona jest od 5 do 11 grudnia 2022 roku, ale nie dłużej niż do wyczerpania zapasów Bystrzaków. 

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl