Odzież od Kerfusia

Kolekcja odzieży Kerfusia cieszy się rosnącą popularnością, w związku z czym Carrefour stale pracuje nad jej systematycznym rozszerzaniem. Do ubrań dołączyły maski Kerfusia, które świetnie sprawdzą się podczas karnawałowych zabaw.Oferta kefusiowych gadżetów została dodatkowo rozszerzona o inspirowane aktualnymi trendami nowe wzory koszulek i bluz. W sklepach Carrefour pojawiła się także specjalna kolekcja walentynkowa, dostępna do wyczerpania zapasów.

Zawsze staram się spełnić oczekiwania moich fanów, a jednocześnie czymś zaskoczyć. Mam nadzieję, że nowe projekty przypadną wszystkim do gustu. Serdecznie zapraszam także na moje tournée po Polsce, gdzie będzie można spotkać mnie osobiście

- powiedział Kerfuś

Limitowana kolekcja odzieży z Kerfusiem

Limitowana kolekcja odzieży Kerfusia jest dostępna już w prawie 130 sklepach sieci Carrefour - od Szczecina przez Gdańsk, Łódź, Kraków, Warszawę po Przemyśl. Została stworzona na prośbę fanów sympatycznego robota i inspirowana jest streetwearowym stylem. W ofercie znajdują się koszulki i bluzy z oryginalnymi wzorami, a także modne kapelusze. 

Kerfuś, nowoczesny samojezdny robot, zadebiutował w sklepach Carrefour we wrześniu ubiegłego roku i od razu zyskał ogromną popularność wśród klientów. W odpowiedzi na prośby fanów, sieć Carrefour zorganizowała tournee Kerfusia po całej Polsce, aby mógł dotrzeć do jak największej liczby swoich sympatyków. W odwiedzanych miastach organizowane są eventy z prezentami od Kerfusia i możliwością zrobienia sobie wspólnego zdjęcia na specjalnej ściance.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl