- Rozebraliśmy ściany, które dzieliły dotychczasową powierzchnię handlową i magazynową w sektorze budowlanym. Dzięki temu wnętrze budynku stało sie znacznie bardziej przestronne. Zupełnie zmieni sie także układ wewnątrz sklepu. Zastosujemy czytelny podział na cztery główne sektory: Budujesz, Remontujesz, Urządzasz i Ogród, który doskonale sprawdza się we wszystkich nowych Castoramach. Pojawią się też nowe regały, oznaczenia i oczywiście szerszy asortyment - mówi Norbert Kęska, dyrektor sklepu Castorama Skarżysko Kamienna.

Nowy podział na sektory ułatwi klientom poszukiwanie produktów w rozszerzonej ofercie. Po oficjalnym otwarciu w sklepie przy Al. J. Piłsudzkiego 2 dostępna będzie m.in.: oferta dekoracyjna obejmująca tapety, obrazy, tkaniny. Pojawią się też pokrycia podłogowe np. wykładziny. W sklepie powstała także nowa część ogrodowa i serwis. W skorzystaniu z tej oferty klientom pomagać będzie powiększony zespół. W nowej Castoramie zatrudnionych jest ponad 80 osób.

- Celem przebudowy sklepów Brico Depot w Castoramy jest zapewnienie klientom dostępu do produktów umożliwiających realizację wszystkich etapów prac od budowy po urządzenie domu. Mamy nadzieję, że ten format sklepu, który spotyka się z dobrym przyjęciem w całej Polsce, jak również powiększona oferta i jej dostępność przypadnie do gustu również mieszkańcom Skarżyska Kamiennej - mówi Norbert Kęska, dyrektor sklepu Castorama Skarżysko Kamienna

Firma Castorama Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1994 roku. Obecnie posiada 72 sklepy (w tym 69 sklepów Castorama i 3 sklepy Brico Depot) na terenie całego kraju, o łącznej powierzchni handlowej 460 tys. mkw. i zatrudnia ponad 10 tys. pracowników.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl