Circle K – Horizon w Kozienicach

W związku z modernizacją stacji paliw Circle K w Kozienicach przy ul. Warszawskiej 34, na klientów stacji czekają specjalne atrakcje, w tym 50% kupony rabatowe na przekąski i kawę, rabaty na paliwo i płyn do spryskiwaczy dla posiadaczy karty EXTRA, ważne przez 14 dni od ich otrzymania oraz promocje dla kierowców pojazdów ciężarowych. 

Stacja Circle K w Kozienicach przy ul. Warszawskiej 34 została poddana procesowi modernizacji. Została wyposażona zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Sieć Circle K

Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce. Stacja w Kozienicach daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw: miles 95, miles  Diesel, milesPLUS 98, milesPLUS  Diesel, LPG SupraGas oraz arktyczny milesPLUS diesel, który został opracowany z myślą o zabezpieczeniu pojazdów w czasie niesprzyjających warunków zimowych. Kierowcy pojazdów ciężarowych mogą skorzystać ze specjalnej promocji – przy każdorazowym zatankowaniu 200 litrów paliwa otrzymają do wyboru gratis w postaci zakupów o wartości 10 zł, 500 punktów EXTRA lub zestaw z oferty gastronomicznej. Dla ich wygody stacja została wyposażona w szybki dystrybutor TIR, który daje możliwość zatankowania 120 litrów paliwa na minutę.

– Stacja w Kozienicach to doskonałe miejsce na przystanek podczas podróży m.in. do Kazimierza Dolnego czy pobliskiego Jeziora Kozienieckiego – starorzecza Wisły. Jest otwarta przez całą dobę, a na jej terenie można skorzystać z usług paczkomatu czy myjni. Została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowy, ciepły a zarazem nowoczesny wystrój stacji, dzięki któremu klienci mają okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni. Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej, a mleczna pianka jest jeszcze lepsza, idealnie puszysta i znakomicie komponuje się z kawą. Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży, przy znakomitej kawie i szerokiej gamie przekąsek – zachęca sieć.

Circle K gastronomia

W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest oferta przekąsek, w tym także Hot Dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców oraz burgery, zapiekanki czy świeże kanapki oraz bagietki. Dla miłośników słodyczy czekają również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek. Ponadto, z myślą o wegetarianach Circle K wprowadziło na swoje stacje nowy produkt – Burgera Vege z mięsem roślinnym „beyond meat”. Kotlet został przygotowany z białka grochu, marchewki, soku z jabłek, granatów oraz buraków. Do złudzenia przypomina soczyste burgery wołowe, będąc w 100% roślinnym wyrobem i stanowiąc świetną alternatywę dla mięsnych dań. Serwowany w bułce z bukietem warzyw jest doskonałą przekąską, nie tylko dla wegetarian. Nie zabraknie również nowych smaków dla miłośników Hot Dogów – szczególnie tych w ostrym wydaniu. Pojawiła się nowość, Hot Dog z kiełbaską z kolorowym pieprzem, którą warto spróbować w wersji łagodnej z musztardą oraz w ostrzejszym wariancie – z sosem chili sriracha wywodzącym się z Tajlandii.

Natomiast klienci, którzy zechcą wspólnie z nami zadbać o środowisko i pojawią się na stacji z własnym kubkiem, będą mogli zakupić dowolną kawę lub inny ciepły napój o złotówkę taniej. Szczegóły promocji i jej regulamin można znaleźć na stronie Circle K lub porozmawiać  o niej z chatbotem na profilu Facebook marki.

Płatności z aplikacji

Mając na uwadze trwającą pandemię, konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Kozienicach, wprowadzono możliwość płatności
z poziomu aplikacji. W ten sam sposób klienci mogą zapłacić także za myjnię. Co więcej, teraz na stacjach Circle K można umyć samochód, nie wysiadając z niego, co jest niezwykle praktyczne podczas zimowych chłodów. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K EXTRA. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Film dotyczący płatności mobilnych Circle K znajduje się pod linkiem.

Stacja Circle K w Kozienicach została wyposażona z troską o środowisko naturalne, zastosowano oświetlenie LED oraz urządzenia zapobiegające przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej, w toaletach zamontowano ekobaterie, a na terenie stacji prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów. Przygotowywane na miejscu kanapki czy Hot Dogi sprzedawane są w opakowaniach eco friendly, które nie zawierają plastiku i w 100% nadają się do recyklingu. Na stacji dostępne są także papierowe słomki i jednorazowe sztućce wykonane z pestek awokado.

Kawy dostępne na stacjach Circle K posiadają certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że powstały w sposób przyjazny dla środowiska. Bez niszczenia lasów, zanieczyszczania wód i gleb, czy niekorzystnego wpływu na zwierzęta.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl