Udział w Kongresie jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować na stronie https://www.ptwp.pl/eec/pl/ . Zapraszamy do udziału w imprezie.
Podczas debaty ''E-commerce - ofensywny sektor gospodarki'' odpowiemy na pytanie jakich zmian w tym sektorze można się spodziewać w perspektywie kolejnych 5-7 lat oraz jakie trendy obecne już w innych krajach wkrótce trafią do Polski? Porozmawiamy zarówno o polskich jak i europejskich ograniczenia prawnych, ale także rozwiązanich, które mogą pobudzić sprzedaż on-line. Zaproszeni eksperci opowiedzą o perspektywach rozwoju handlu transgranicznego i tworzeniu wspólnej cyfrowej Europy w perspektywie 2020 roku.

Zapytamy jak mocno e-commerce wpływa na polski sektor handlowy i sprzedaż w sklepach stacjonarnych? Zastanowimy się w jakiej perspektywie handel przeniesie się z tradycyjnych do wirtualnych sklepów i które sektory mogą liczyć tutaj na szczególnie dobre perspektywy rozwoju? Zaproszeni goście postarają się odpowiedzieć nie tylko na pytanie: "czy Polacy są gotowi na rewolucję mobilną?", ale "także" czy firmy robią wystarczająco dużo, by wykorzystać istniejące technologie i pobudzić potencjał klienta do kupowania w sieci? Porozmawiamytakże o ewolucji oferty bankowej w przededniu boomu na rynku innowacyjncych form płatności. Zastanowimy się także czy polskie firmy są przygotowane do wielotorowej komunikacji z klientem, możliwej dzięki mediom społecznościowym.

Wszystkich gości, którzy będą obecni zapraszamy na sali do aktywnego udziału w dyskusji i zadawania pytań uczestnikom debaty.
W debacie "E-commerce - ofensywny sektor gospodarki' udział potwierdzili m.in. przedstawiciele takich firm i organizacji jak: Parlamentu Europejskiego, Ministerstwa Gospodarki, A.T. Kearney, MCI Management SA,Tesco Polska, Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach (13-15 maja) to największa impreza gospodarczo-biznesowa w Europie Środkowo-Wschodniej (www.eecpoland.eu ). Podczas ok. 100 debat poruszane będą najbardziej istotne problemy gospodarcze, obejmujące także przemysł spożywczy i handel.

W blisko 100 sesjach, które odbędą się podczas trzech dni trwania Kongresu weźmie udział kilkuset panelistów i ponad 6000 gości z Polski i z innych krajów europejskich. Od pięciu lat trwania imprezy, co roku mamy zaszczyt gościć komisarzy unijnych, premierów państw europejskich i przedstawicieli polskiego rządu. Każdy Kongres to spotkanie najważniejszych postaci świata polityki, biznesu, nauki i ekonomii (w tym także menadżerowie sieci handlowych i sektora FMCG). Tematyka sesji, debat i spotkań obejmuje najbardziej istotne kwestie dla rozwoju gospodarczego i społecznego Europy.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl