Do Biedronki Idę. Rusza nowa akcja

W ramach nowej kampanii "Do Biedronki idę" sieć sklepów wysłała do prawie 9 milionów gospodarstw domowych specjalne ulotki z promocjami za zakupy. 

Do kiedy potrwa akcja "Do Biedronki Idę"?

Promocja "Do Biedronki Idę" obowiązuje od 26 stycznia do 8 lutego 2023 roku.

Jakie produkty kupimy taniej w akcji "Do Biedronki Idę"?

W ofercie promocyjnej Biedronki, która obowiązuje od 26 stycznia, znalazły się podstawowe produkty takie jak banany w cenie 3,49 zł za kilogram (limit 1kg na paragon), jajka z chowu ściółkowego 10 szt. o rozmiarze L w cenie 5,99 zł za opakowanie, mleko UHT 3,2% Mleczna Dolina w cenie 2,49 zł za karton, oraz ręcznik kuchenny Mega Sweep Queen o długości 100m w cenie 8,99 zł za opakowanie. Obowiązuje limit jednego opakowania każdego z tych produktów na paragon.

Dbanie o rodziny jest dla nas niezwykle ważne, dlatego oferujemy im najlepsze okazje do oszczędzania. Jest to szczególnie kluczowe w obliczu wysokiej inflacji i trudności jakie napotykają polskie rodziny. Cieszymy się, że nasze działania przynoszą efekty - w 2022 roku klienci Biedronki zaoszczędzili ponad 7,5 miliarda złotych dzięki naszym ofertom i promocjom - mówi Grzegorz Pytko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka

Dodatkowo, na specjalnej ulotce znalazły się też cztery promocje niespodzianki - przy zakupach z kartą Moja Biedronka lub aplikacją klient otrzyma voucher, na którym będzie wskazana kolejna, przeznaczona specjalnie dla niego oferta promocyjna na zakup produktu lub produktów – drukowany wraz z paragonem za dokonane właśnie zakupy.

Jak wykorzystać kody akcji "Do Biedronki Idę"?

Warunkiem skorzystania z akcji promocyjnej i uzyskania vouchera jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy kodu na voucher oraz karty MB, karty MB w aplikacji mobilnej Biedronka lub numeru telefonu przypisanego do karty MB. W przypadku skorzystania z kasy samoobsługowej należy zeskanować Kod na Voucher oraz kartę MB, kartę MB w aplikacji mobilnej Biedronka lub wpisać numer telefonu przypisany do karty MB, nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy.

 

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl