Biedronka z dostawą Glovo i BIEK

Biedronka przygotowała dla swoich klientów gotowe zestawy, dzięki którym będą mogli uhonorować swoje Mamy dzięki standardowej dostawie GLOVO lub ekspresowej dostawie BIEK. Biedronka oferuje zestawy prezentowe z dostawą bezpośrednio pod wskazany adres. Zestawy zawierają kwiaty, takie jak róże czy tulipany ale również kawy, herbaty, wino, kosmetyki czy świece, a ich ceny zaczynają się już od 69,97 zł.

Usługa dostaw z Biedronki w ramach współpracy z Glovo dostępna jest w ponad 100 miastach w Polsce, natomiast ekspresowa dostawa BIEK możliwa jest w 6 największych miastach, tj. w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu oraz Krakowie.

Dzięki wprowadzeniu miesiąca darmowej dostawy klienci Biedronki będą mogli zaoszczędzić do końca maja br. przy każdej dostawie koszyka powyżej 75 zł od 6,99 zł do aż 35 zł (to regularny koszt dostaw w BIEK w zależności od wartości zamówienia). 

Nie tylko na odległość

W ofercie stacjonarnej od 22 maja z okazji dnia Mamy dostępne są w Biedronce różne rodzaje kwiatów, takie jak np. zantedeschia w cenie 21,99 zł za sztukę, storczyk dwupędowy za 36,99 zł, lilie orientalne w cenie 24,99 zł czy róże w doniczce za 11.99 zł.

Przy zakupie 2 sztuk pralin Toffifee, cena za jedno opakowanie wynosi 10,99 zł. Zakup ptasiego mleczka E. Wedel z kartą Moja Biedronka kosztuje 11,99 zł za opakowanie 340 g. Do 26.05 Praliny Rafaello dostępne są w ofercie z kartą Moja Biedronka za 9,99 zł za sztukę przy zakupie 2 opakowań. Limit dzienny wynosi 8 sztuk.

Biedronka oferuje również voucher o wysokości 100% wartości na wszystkie damskie kremy i sera pielęgnacyjne do twarzy. Promocja obowiązuje od 22.05 do 26.05, a dzienny limit wynosi 2 sztuki na jedną kartę Moja Biedronka. Przy zakupie produktów biorących udział w promocji klientom przysługuje voucher o wartości 100% ceny rzeczywistej zapłaconej za produkty promocyjne. 

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl