• partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
Partnerzy portalu

Echo wybuduje Galerię Sudecką w Jeleniej Górze

Echo Investment planuje budowę w Jeleniej Górze Galerii Sudeckiej. Spółka w tym celu podpisała umowę kredytową z bankiem na 70 mln zł - informuje serwis Nasze Miasto.
  • Autor: Nasze Miasto
  • Data: 22-07-2011, 14:40

Jak podaje Nasze Miasto, galeria powstanie w drugiej połowie 2012 roku w miejscu obecnego kompleksu Centrum Handlowego Echo przy ul. Jana Pawła II na Zabobrzu (jest tam m.in. hipermarket Carrefour). Będzie on wyburzony, a pojawi się nowy trzypoziomowy budynek o powierzchni handlowej 40 tys. mkw., czy dwa razy większej niż ma obecnie.

Sklepów i punktów usługowych powstanie kilkakrotnie więcej, a także parking na 1300 miejsc. Z obecnego kompleksu pozostaną markety: sportowy Go Sport oraz Nomi.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Z kolei u zbiegu ulic Jana Pawła II i Różyckiego rozpocznie się budowa supermarketu sieci Biedronka. Inwestor kupił już działkę gruntu od firmy Simet. Teraz trwają prace związane z uzyskaniem koniecznych pozwoleń - informuje Nasze Miasto.

Powiązane tematy:

Partnerzy serwisu
  • partner serwisu
  • partner serwisu
  • partner serwisu
  • partner serwisu
subskrybuj portalspozywczy.pl

Portal Spożywczy: polub nas na FacebookuObserwuj Portal Spożywczy na Twitterze


NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami naszego portalu.

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco!

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!