Chrupka kukurydziana została jednym z produktów, które francuska sieć handlowa będzie sprzedawać w opakowaniach z bajkowymi postaciami na licencji Disneya. Sprzedaż produktu na licencji Disneya rozpocznie się w IV kwartale br. Eurosnack pod koniec lipca pomyślnie przeszedł szczegółowy audyt z HACCP zlecony przez Carrefour.

Udział w projekcie marki Disney jest rozszerzeniem dotychczasowej współpracy obu podmiotów. - Zgodnie z przyjętą strategią poszukujemy nowych odbiorców i nowych projektów współpracy, które mogłyby przynieść nam odpowiedni poziom przychodów, a co za tym idzie zwiększenie poziomu zysków. Pod koniec lipca Eurosnack przeszedł szczegółowy audyt, który został zlecony przez sieć handlową Carrefour Polska. Kontrola wypadła pomyślnie dla nas i tym samym zostaliśmy wybrani przez Carrefour do ich projektu związanego z marką Disney. Nasz produkt, chrupka kukurydziana w opakowaniu 60 gr. będzie dostępna w tej sieci sklepów pod wszystkim dobrze znaną marką Disney - opowiada Mariusz Spirkowicz, prezes zarządu Eurosnack S.A.

W sierpniu Eurosnack opublikował raport za drugi kwartał br. Spółka zanotowała 3-procentowy wzrost swoich przychodów w stosunku do analogicznego okresu w 2009 roku (z 1,61 do 1,66 mln zł).

Eurosnack S.A. jest jednym z wiodących producentów oraz dystrybutorów słonych przekąsek (m.in. chrupek kukurydzianych naturalnych i smakowych) a także biszkoptów. Swoje produkty oferuje pod markami własnymi: "Chrupcie" oraz "Lajkonik".

Model biznesowy Spółki opiera się na współpracy z hurtowniami oraz dużymi sieciami detalicznymi, takimi jak: Tesco Polska, Carrefour Polska, Eko Holding, Netto, czy też E'Leclerc.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl