Co kupują Polacy?

Od momentu rozpoczęcia (26 września) kampania 10.10 Tarcza Antyinflacyjna cieszy się dużą popularnością wśród Polaków, którzy znajdują świetne oferty na produkty codziennej potrzeby.

Oto, co kupują użytkownicy platformy w ramach akcji 10.10 Tarcza Antyinflacyjna:

  • Artykuły spożywcze i codzienne produkty domowe są na szczycie listy zakupowej wielu Polaków. W ciągu ostatnich 2 tygodni najczęściej kupowanymi artykułami na Shopee były produkty z kategorii FMCG (w tym Supermarket, Uroda oraz Matka i dziecko), a także Dom i ogród.
  • Polacy robią zapasy żywności i środków czystości, przy czym wielu z nich kupuje większe ilości, aby dzięki temu dodatkowo zaoszczędzić. Użytkownicy Shopee dokonali ponad 5 000 zamówień środków do prania, takich jak na przykład 3-litrowe żele do prania, dostępne u lokalnych sprzedawców za mniej niż 11 zł. Użytkownicy skorzystali również ze świetnych ofert spożywczych na produkty takie, jak makaron spaghetti w zestawie 8 x 400 g, wafle czy kawa, w tym limitowane oferty na zestawy 2 x 1 kg kawy ziarnistej za mniej niż 75 zł.
  • Inne, popularne podczas kampanii 10.10 produkty, to chusteczki nawilżane dla niemowląt, karma dla kotów oraz artykuły papiernicze, na przykład karteczki samoprzylepne i papier A4.

Przedłużona kampania Tarcza Antyinflacyjna

Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu kampanią, Shopee przedłuża kampanię 10.10  Tarcza Antyinflacyjna do 12 października, dając użytkownikom dodatkowe 2 dni na oszczędzanie podczas zakupów:

  • 10 października- FINAŁ KAMPANII: Więcej produktów dostępnych z Gwarancją Najniższej Ceny, więcej codziennych, podstawowych artykułów nawet o 50% taniej, oraz więcej limitowanych kuponów
  • 11 i 12 października: 10.10 Tarcza Antyinflacyjna zostanie rozszerzona o 2 dni wyprzedaży - Wielkiej Dogrywki, co oznacza dodatkowe Okazje Dnia o godz. 12:00, 20:00 oraz 24:00 z cenami niższymi nawet o 50% oraz dwa dni więcej na skorzystanie ze specjalnego kuponu na -16% podczas zakupów produktów z Koszyka Antyinflacyjnego

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl