Gastronomia w Galerii Wileńskiej

W centrum handlowym przy ul. Targowej otworzyły się aż 3 nowe lokale gastronomiczne – wśród nich Cofix, czyli jedna z najbardziej znanych sieci kawiarni na świecie. Ceny kawy i jedzenia są stałe i bardzo przystępne, przy równoczesnym zachowaniu ich wysokiej jakości. W ofercie poza aromatyczną kawą, znaleźć też można pyszne, świeże kanapki czy sałatki oraz croissanty. Całość oferty ma charakter „Grab&Go” co sprawia, że jest to świetny wybór dla osób, które cenią sobie oszczędność czasu.

W okresie letnim szczególnym zainteresowaniem klientów Galerii Wileńskiej cieszyła się nowa wyspa handlowa z bubble tea. TianFun, bo o tym najemcy mowa, oferuje mleczną herbatę z bąbelkami – rodem z Tajwanu. Marka koncentruje się na klasycznym smaku oraz wysokiej jakości produktów, aby zapewnić naszym klientom prawdziwy smak oryginalnej bubble tea.

Oferta gastronomiczna Galerii Wileńskiej w ubiegłym roku została poszerzona o również o Subway. Amerykańska restauracja słynie z  przyrządzanych na oczach klienta gorących kanapek na pieczywie wypiekanym na bieżąco na miejscu.

— Rok 2021 był dla nas bardzo wymagający, mimo to udało nam się podpisać umowy najmu z ciekawymi markami. Niezwykle cieszy mnie rozwój strefy gastronomicznej w Galerii Wileńskiej. Jest to bowiem nie tyko miejsce, w którym można zrobić zakupy, lecz także odpocząć, zjeść lunch czy poczekać na połączenie kolejowe — mówi Marta Chojnacka, dyrektor Galerii Wileńskiej. — Przez cały rok, poza nowymi otwarciami, skupialiśmy się na działaniach na rzecz lokalnej społeczności. Liczę na to, że w 2022 roku nasze centrum handlowe również stanie się miejscem spotkań przy okazji takich inicjatyw jak Spacery po Pradze czy Dni Seniora — dodaje.

Nowe marki w Galerii Wileńskiej

W ubiegłym roku do najemców Galerii Wileńskiej dołączyła także marka optyczna Fielmann – szczególnie znana na rynku niemieckim, gdzie funkcjonuje od ok 50 lat. Poza doradztwem w wyborze odpowiednich oprawek, eksperci przeprowadzają badanie wzroku z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Fielmann to czwarty lokal optyczny w Galerii Wileńskiej, obok Lynx Optique, Paris Optique, i Vision Express.

Od maja 2021 roku klienci Galerii Wileńskiej mogli skorzystać z oferty sklepu sportowego Trygon Sport, w którym dostępne są markowe produkty najwyższej jakości od globalnych producentów i liderów na rynku: Adidas, Nike, Puma, Reebok po wielu innych. Lokal ma powierzchnię 79 metrów kwadratowych.

Galeria Wileńska powiększyła również swoją ofertę modową – do grona najemców dołączyły takie marki jak Italian Fashion oraz Tatuum. W pierwszym z butików można zaopatrzyć się w wygodną odzież domową oraz bieliznę. Designerzy Italian Fashion szczególną uwagę przykładają do ubrań dla kobiet w ciąży i mam karmiących. W przypadku Tatuum na klientów Galerii Wileńskiej czeka oferta mody damskiej oraz męskiej. W ofercie ma produkty typu basic oraz autorskie linie tematyczne, które powstają we współpracy z wybitnymi artystami.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl