Liczne promocje w dniu otwarcia placówki

Z okazji otwarcia najnowszego sklepu Hebe, klienci będą mogli skorzystać z  ofert specjalnych. Pierwsza z nich to „Twoje ulubione marki makijażowe do -40%”. Promocją objęte zostały kosmetyki marek takich jak: Claresa, Eveline Cosmetics, Max Factor, Bourjois, Maybelline, Gosh, Rimmel, Sally Hansen, Bell HypoAllergenic, L’Oréal, Pierre René  i Hean. W drugiej promocji z okazji otwarcia, którą jest „Pielęgnacja naturalna do -50 %” znajdziemy produkty marek: Nacomi, Pure by Clochee, Only Bio, Feel Free, Resibo i wiele innych. 

Poza tym, z okazji otwarcia nowego sklepu Hebe w Jarocinie skorzystamy z „Cenowego szaleństwa” i „Promocji na otwarcie”, dzięki którym zakupimy wiele produktów do pielęgnacji i higieny osobistej do 50% taniej. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w Galerii Tobena przy ul. Śródmiejskiej 17a w Jarocinie w dniach od 2 do 6 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania zapasów.

Hebe w Galerii Tobena przy ul. Śródmiejskiej

Dodatkowo, w piątek 2 grudnia 2022 na klientów czeka wyjątkowa oferta – przy zakupach za min. 70 zł z kartą My Hebe otrzymamy rabat 10 zł. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w Galerii Tobena przy ul. Śródmiejskiej 17a w Jarocinie w dniu 2 grudnia 2022 roku. 

Hebe w Galerii Tobena przy ul. Śródmiejskiej 17a w Jarocinie otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 09:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 09:00-20:00. 

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl