Jak podano, podjęta przez obie strony współpraca przewiduje m.in., że Igor Klaja lub osoby przez niego wskazane będą działać wewnątrz struktury spółki Moliera2, aby opracować strategię rozwoju firmy, która umożliwi realizację wspólnie zaplanowanego celu biznesowego. Klaja może zostać powołany w skład rady nadzorczej Moliera2. 

Twórca 4F współpracuje z Moliera2

"Stale się rozwijamy i nie boimy się nowych wyzwań, stąd po raz pierwszy zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z marką spoza portoflio OTCF. Wymiana doświadczeń i wzajemne wsparcie z pewnością umożliwią nam realizację wspólnych planów" - powiedział, cytowany w komunikacie prasowym, Igor Klaja, prezes OTCF.
 
Wraz z podpisaniem listu intencyjnego strony rozpoczęły negocjacje, ustalające szczegółowe zasady i warunki współpracy. Zakłada ona także zaangażowanie kapitałowe partnera na rzecz marki Moliera2.

Spółki Moliera2 i OTCF

Moliera2 to polski dystrybutor odzieżowych marek premium. W ofercie sklepu znajduje się ponad 300 marek, z czego 95 na wyłączność. Spółka zajmuje się sprzedażą luksusowych dóbr online i stacjonarnie - w 7 butikach zlokalizowanych w polskich miastach.
 
OTCF to działająca od 1995 roku firma odzieżowa specjalizująca się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży odzieży sportowej i akcesoriów dla amatorów i zawodowych sportowców. W swoim portfolio posiada marki 4F, 4F Junior oraz Outhorn. Sieć sprzedaży OTCF liczy ponad 240 sklepów pod marką 4F w Polsce, Litwie, Łotwie, Czechach, Słowacji, Rumunii, Ukrainie, Tajlandii, Japonii i Tajwanie. Produkty 4F dostępne są także w 400 sklepach multibrandowych.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl