Sylwester 2021. Jak będą czynne sklepy?

Sklepy Auchan będą otwarte w Sylwestra do godz. 19.00. Placówki Grupy Chorten są niezależnymi podmiotami, a więc każdy właściciel samodzielnie decyduje, czy będzie chciał wydłużyć godziny pracy. W sylwestrowy wieczór wiele z nich czynna będzie do godz. 19.00, ale są także punkty całodobowe. 

Sklepy Grupy Muszkieterów są prowadzone przez niezależnych przedsiębiorców, którzy indywidualnie decydują o godzinach otwarć poszczególnych placówek. Sklepy sieci Kaufland w Sylwestra będą czynne do godz. 18:00. 

Każdy ze sklepów Lewiatan Holding indywidualnie decyduje o godzinach otwarcia placówki, dostosowując się tym samym do potrzeb okolicznych mieszkańców. Decyzję o otwarciu sklepu podejmuje franczyzobiorca, a informacje o godzinach pracy są dostępne w poszczególnych placówkach.   

Lidl informuje, że w Sylwestra jego placówki będą otwarte do godz. 19:00.  Sklepy Netto 31 grudnia będą czynne w godzinach od 6.00 do 18.00.

31 grudnia sklepy sieci Stokrotka kończą pracę o godz. 18:00. W Nowy Rok (1 stycznia), 2 stycznia oraz w Święto Trzech Króli (6 stycznia) sklepy Stokrotka będą nieczynne.

Wybrane sklepy Żabka otwarte 1 stycznia

31 grudnia większość sklepów Żabka będzie czynna w standardowych godzinach między 6:00 a 23:00. 1 i 2 stycznia obowiązują takie same zasady działalności handlowej, jak w niedziele objęte ograniczeniami handlu. 

Większość sklepów Żabka pracuje w dni objęte ograniczeniami, korzystając z wyłączenia dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż osobiście i na własny rachunek. Decyzję o otwarciu sklepu podejmą sami franczyzobiorcy, a informacje o godzinach otwarcia będą dostępne w poszczególnych placówkach, na stronie www.zabka.pl oraz w aplikacji żappka. 

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl