„Szeroko zakrojone działania inwestycyjne Zalando w naszym kraju potwierdzają doskonałą kondycję branży e-commerce. Globalni gracze chętnie wybierają Polskę ze względu na lokalizację, coraz lepszy poziom infrastruktury, atrakcyjne stawki czynszowe i bogatą bazę potencjalnych pracowników. Tak było i tym razem. Zalando Lounge zdecydowało się na Olsztynek ze względu na dostęp do atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów inwestycyjnych, potencjał lokalnego rynku pracy, a także dostęp do dróg ekspresowych S51 i S7. Ekspansja gigantów handlu elektronicznego generuje również dynamiczny rozwój polskiego sektora magazynowego,który w 2017 r. zanotował rekordowy popyt”, komentuje Tomasz Olszewski, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych JLL Europie Środkowo – Wschodniej.
Eksperci z JLL reprezentowali Zalando w procesie poszukiwania odpowiednio zlokalizowanego terenu inwestycyjnego.
„Projekt wymagał szczegółowej analizy wielu lokalizacji na dużym obszarze Polski, zarówno pod kątem zgodności z wymaganiami klienta, jak i weryfikacji możliwości dostarczenia obiektu wraz z infrastrukturą na czas. Nadzorowi podlegał także proces przygotowywania nieruchomości do inwestycji. Ważnym czynnikiem przy ustaleniu listy wybranych nieruchomości, przy tak napiętym harmonogramie, była także przychylność władz lokalnych – dodaje Marta Staśkowska, Land Development Coordinator, JLL.
Zalando Lounge z około 15 mln zarejestrowanych klientów działa na 12 rynkach europejskich. Klub oferuje wyłączny dostęp do 2 500 marek z rabatami do 80% i uzupełnia ofertę Zalando Fashion Store o specjalne kampanie sprzedażowe dostępne przez ograniczony czas, skierowane do klientów szukających doskonałego stosunku jakości do ceny.
Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

komentarze (1)
Pomóżmy odrodzić się Browarowi Fuhrmann w Połczynie-Zdroju !!! Sprawmy aby legendarne Piwo Połczyńskie powróciło na Pomorze. Do dnia dzisiejszego czeski nabywca spółki - Browary Lobkovicz nie podały oficjalnego powodu odstąpienia od transakcji przejęcia Browaru Fuhrmann. Skutki były tragiczne i doprowadziły do rocznej przerwy w produkcji piwa w połczyńskim browarze. Naraziły też na straty wielu dostawców i wpędziły w nędzę wielu pracowników.
Odpowiedz