Wynajem 40,000 m2 powierzchni magazynowej, biurowej i parkingowej w PointPark Mszczonow stanowi część programu ekspansji firmy i stanowi o zaufaniu JMD w stosunku do dewelopera oraz potwierdza znaczenie wartości dodanej, którą Park dostarcza najemcy.

Park położony 45 kilometrów od Warszawy przy trasie E67 PointPark Mszczonow jest jednym z największych parków logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obiekt obejmuje 96,600 metrów kwadratowych istniejącej powierzchni klasy A z możliwością dobudowania dalszych 213,136 metrów. Niewątpliwą zaletą Parku jest lokalizacja przy nowej obwodnicy drogi numer 50, która zapewni doskonały dostęp do drogi E67 i przyszłej autostrady A2.

„ To już jest druga umowa podpisana z JMD od czasu przejęcia Parku w Mszczonowie przez P3 w grudniu 2008 roku. PointPark Mszczonow jest doskonałą lokalizacją dla firm takich jak JMD, zapewniającą efektywną dystrybucję do sieci odbiorców na terenie całej Polski. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że JMD zdecydowało się na kontynuację współpracy z P3. Nowa obwodnica, która jest obecnie w trakcie budowy wzmacnia dodatkowo strategiczną lokalizację Parku. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że JMD zdecydowało się na kontynuację współpracy z P3 podpisując kontrakt dotyczący jednej z największych transakcji na rynku w roku 2009".- mówi Craig Maguire, Dyrektor Zarządzający P3 Poland.

 

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl