Kaufland z promocyjną ofertą

- Na nadchodzący weekend czerwcowy przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną ofertę promocyjną, która będzie obowiązywać od środy 7 czerwca. Obejmuje ona m.in. produkty na grilla, a także orzeźwiające artykuły na ciepłe czerwcowe dni: napoje i lody - mówi w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska.

- Konsumenci mogą zaopatrzyć się m.in. w różne rodzaje mięsa i kiełbas. Przygotowaliśmy również ofertę na wszystkie grille w sieci Kaufland, które można zakupić z 30 proc. rabatem - dodaje.

Kaufland z gratisowym piwem

Promocją objęte są także piwa, w tym Żywiec 10+10 gratis (obowiązuje 7.06) oraz Desperados 5+5 gratis (obowiązuje 9.06). W ramach akcji „Tanie lato na bogato" w nadchodzącym tygodniu klienci mogą zaopatrzyć się również w lody familijne K-Classic w cenie obniżonej o 30% (obowiązuje 7.06), lody na patyku Nestle 2+1 gratis (obowiązuje 9.06) oraz lody NUII 1+1 gratis (obowiązuje 10.06).

Do chłodzenia napojów w ciepłe czerwcowe dni z pewnością przyda się także lód w kostkach w promocyjnej cenie. Z aktualną gazetką promocyjną można zapoznać się na stronie internetowej www.kaufland.pl.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl