Nowy sklep Kauflandu w Opocznie zlokalizowany jest przy ul. Dworcowej 1. Powierzchnia sprzedaży w markecie wynosi blisko 2000 m2. Sklep będzie otwarty codziennie, od poniedziałku do soboty od godziny 7.00 do 22.00, a w niedzielę od 8.00 do 21.00. Na klientów sklepu czeka ponad 150 miejsc parkingowych. 

Klienci znajdą w sklepie łącznie blisko 13 tysięcy produktów. Około 10 tys. z nich to artykuły spożywcze, w większości rodzimych producentów oraz marek własnych Kauflandu. 

W nowym sklepie wykorzystano ekologiczne rozwiązania, m.in. odzysk ciepła z lad chłodniczych, które jest wykorzystywane do ogrzewania marketu, pompy ciepła, energooszczędne oświetlenie LED, a dobór urządzeń uzależniony był od ich klasy energetycznej. 

Market przy ul. Dworcowej 1 jest 17. sklepem Kauflandu w województwie łódzkim.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland posiada około 1200 sklepów i zatrudnia ponad 150 tysięcy pracowników. W Polsce pierwszy sklep sieci Kaufland został otwarty w 2001 roku. Dziś jest ich ponad 200.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl