• partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
Partnerzy portalu

Kaufland zaprasza do kolejnych miast na darmową mammografię

Ponad 26 tysięcy kobiet skorzystało z bezpłatnych badań mammograficznych organizowanych przez Kaufland we współpracy ze specjalistami z LUX MED i Geneva Trust. W najbliższym czasie sieć zaprasza do kolejnych miast na darmową mammografię. Mammobusy zlokalizowane będą na parkingach sieci Kaufland.
  • Autor: portalspozywczy.pl
  • Data: 18-09-2019, 15:44
Kaufland zaprasza do kolejnych miast na darmową mammografię
fot. materiały prasowe

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Regularne badania to jedna z podstawowych zasad dbałości o zdrowie - właściwa profilaktyka pomaga w wykrywaniu wielu chorób w ich wczesnym stadium i umożliwia skuteczne leczenie. W trosce o zdrowie Polek od stycznia tego roku mobilne pracownie mammograficzne pojawiały się przy marketach Kaufland w wielu miastach Polski. Dzięki współpracy z partnerami strategicznymi, LUX MED i Geneva Trust w tym roku przebadano już łącznie ponad 26 tysięcy kobiet, a specjalnie oznakowane mammobusy zawitały w sumie do ponad 400 miast w całej Polsce. 

W myśl idei „Działanie robi różnicę” sieć Kaufland aktywnie wspiera różnego rodzaju inicjatywy, które związane są z ważnymi społecznie kwestiami. Profilaktyka jest bardzo ważnym elementem świadomego dbania o zdrowie. Regularne poddawanie się badaniom diagnostycznym pozwala na wczesne wykrycie chorób piersi oraz podjęcie skutecznego leczenia. To niezwykle ważne badanie dla kobiet. Dzięki akcji zorganizowanej z naszymi doświadczonymi partnerami, tysiące Polek miały możliwość przeprowadzenia tego rutynowego badania bezpłatnie nawet przy okazji codziennych zakupów - podkreśla Agnieszka Kotlińska, ekspert ds. CSR w sieci Kaufland. 

Dalsza część artykułu jest dostępna dla subskrybentów Strefy Premium PortaluSpożywczego.pl lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

więcej informacji:

Powiązane tematy:

Partnerzy serwisu
  • partner serwisu
  • partner serwisu
  • partner serwisu
Masz pytania? Napisz!
premium@portalspozywczy.pl
subskrybuj portalspozywczy.pl

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku



Obserwuj Portal Spożywczy na Twitterze


NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami naszego portalu.

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • roma 2019-09-28 13:32:06

    Bardzo dobrze, że z takim akcjami wychodzi się do kobiet. Profilaktyka przede wszystkim, a wiadomo że do specjalistów w naszym kraju trudno się dostać.

    Odpowiedz
    • Monia 2019-09-29 14:25:45

      zdecydowanie łatwiej leczyć się prywatnie, lepszy wybór i większe zaufanie według mnie

      Odpowiedz
      • Monika 2019-10-03 19:01:50

        a dla oszczędności w pakiecie medycznym

      • Ola 2019-10-06 18:32:27

        taki pakiet faktycznie się opłaca? jak to działa

    • Hania 2019-10-16 12:59:35

      zdecydowanie się opłaca. Płacisz raz w miesiącu, a masz dostęp do róznychj lekarzy i badań, a koszty nie są wysokie

      Odpowiedz
      • Iga 2019-10-18 11:10:24

        ja sobie już teraz nie wyobrażam innej opcji niż pakiet, duża oszczędność

      • Donka 2019-10-22 16:42:02

        a z jakiego korzystacie?

      • Iga 2019-10-24 11:58:50

        ja mam akurat w medipakiet. chcesz wiedzieć coś więcej?

      • Donka 2019-10-28 15:50:44

        a ile płacisz? jak jest z oczekiwaniem,?

      • Iga 2019-10-30 16:12:01

        płącę 45 zł więc moim zdaniem malutko, a już bez porównania do pojednczego płacenia za prywatne leczenie, no a dostęp mam bez zarzutu

      • Michalina 2019-11-03 15:55:55

        oo to fajna cena. A jak jest z tym czekaniem? można w miarę szybko się dostać do dobrego lekarza?

      • Iga 2019-11-04 18:02:54

        mi zawsze szybko idzie, mam zaufanych lekarzy i wiem że mogę liczyć na badania i ogólnie na doradztwo a nie spychanie dalej

      • Donka 2019-11-05 18:56:31

        no to fajnie, można to sobie kupić normalnie przez internet?

      • Iga 2019-11-10 19:02:41

        tak tak, normalnie przez stronę szybko możesz załatwić

  • Sandra 2020-01-08 15:36:28

    Super, że są takie akcje, gdzie kobiety mogą zbadać swoje piersi. To ważne, bo kobiety często zapominają o profilaktyce. To bardzo dobrze, że Geneva Trust podejmuje decyzje wykonywania badań w mammobusach :)

    Odpowiedz
  • Natalia 2020-01-16 09:42:09

    Super, że coraz więcej miast wychodzi z inicjatywą zwiększania ilości mammobusów. To ważne, aby kobiety mogły badać się w wielu miastach Polski. Mammografia jest bardzo ważnym badaniem, dzięki mammobusowi Genevy Trust moja mama wykonała badania. Bardzo mnie to cieszy :)

    Odpowiedz
  • Tamara 2020-02-13 09:51:27

    To bardo dobrze, że mammobusy Genevy Trust pojawiają się w coraz większej ilości miast. To ważne, aby pamiętać o badaniach piersi

    Odpowiedz
    • Tutti 2020-02-17 09:41:56

      To prawda! Badania mammograficzne są bardzo ważne dla kobiet, popieram inicjatywę Genevy Trust, sama wykonywałam u nich badania, z czego bardzo jestem zadowolona.

      Odpowiedz
  • Selena 2020-02-25 12:51:58

    Dobrze, że Geneva Trust tak jeździ po miastach oferując darmowe badania mammograficzne. Polecam skorzystac z tych opcji :)

    Odpowiedz

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco!

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?