Znowu to zrobili. Biedronka - promocje od poniedziałku 29 maja

Co na przecenie u rynkowego giganta? Od poniedziałku 29 maja sieć przecenia olej rzepakowy Kujawski 2l. Promocyjna cena to 14,99 zł. 

Od poniedziałku (29 maja) do soboty (3 maja) za 3,45 zł można kupić masło Ekstra Polskie 200g od Mlekovity. Warunkiem takiej ceny jest zakup trzech kostek. Limit dzienny to 6 opakowań na kartę Moja Biedronka.

Biedronka przecenia także mięso. Świeże udo lub podudzie kurczaka pakowane próżniowo Kraina Mięs to wydatek rządu 6,99 zł/kg. 

Na wszystkie sery żółte w plastrach Światowid (150 g) obowiązuje promocja 2+1 gratis. Kabanosy paczkowane Tarczyński można natomiast nabyć za... złotówkę za drugi, tańszy produkt.

Zaczęło się w Biedronce. Słodycze na Dzień Dziecka. Obowiązują "limity"

Taniej można kupić słodycze. Do czwartku 1 czerwca trwa promocja na ptasie mleczko E. Wedel Minionki, banan i toffi 340 g, które kosztuje 9,99 zł (limit dzienny - 2 opakowania). Tylko 31 maja obowiązuje specjalna promocja 1+1 gratis na jajko Kinder Joy 20g (limit dzienny to 10 opakowań na kartę Moja Biedronka). 

Poza tym Biedronka przewidziała akcję 2+2 gratis na wszystkie lody na patyku, w rożku lub lodowe kanapki Kaktus. Przy zakupie czterech produktów (w ramach jednej transakcji) - rabat o wartości dwóch najtańszych produktów. 

W ramach promocji "drugi tańszy produkt 50 proc. taniej" można nabyć żelki Haribo i płatki śniadaniowe Nestle.

Lidl zachwyca cenami. Co można kupić taniej?

Od poniedziałku 29 maja Lidl wprowadzi wiele promocji pod hasłem "Zadbajmy o siebie". Taniej - nawet o ponad 50 proc. - można nabyć wszystkie melony, brzoskwinie, arbuzy oraz nektarynki. 

Tańsze będą także inne zdrowe produkty. W przypadku napojów sojowych i migdałowych przy zakupie dwóch sztuk trzecia będzie gratis. Tańsze będą także orzechy oraz wody butelkowane (30 proc. taniej przy zakupie 12 butelek).

Poza tym w promocji od poniedziałku 29 maja do środy 31 maja dostępny będzie m.in. polski indyk - filet z piersi, który jest tańszy aż o 32 proc. i kosztuje 19,99 zł/kg. W ramach akcji 1+1 gratis dostępne jest mięso mielone wieprzowe 400 g.

W ramach akcji "Bonusowe czwartki" 31 maja dostępny będzie olej rzepakowy marki własnej w cenie 5 zł/ opakowanie 1 litr przy zakupie dwóch. Warunkiem będzie aktywowanie kuponu w aplikacji Lidl Plus. 

Świeże jaja marki własne 30 sztuk można kupić w cenie 20.99 zł, a Coca-Colę 2X2litry za 11,98 zł.

Lidl oferuje również polskie truskawki w cenie 11,99 zł za 500g, a polskie pieczarki - po 4,75 zł / 500g.

Lidl także przecenia słodycze

Lidl, podobnie jak Biedronka, stawia na niższe ceny słodyczy w związku z Dniem Dziecka. Taniej można kupić Kinder niespodziankę lub Kinder Joy, które będą dostępne w ofercie 2+1 gratis. 

Lody familijne z nadzieniem marki własnej 1 litr można kupić za 9,99 zł, a rożki waflowe i wafelki do lodów - za 3,99 zł/szt.

Szukasz lokalu handlowego do wynajęcia? Zobacz oferty na PropertyStock.pl